2737
2734
عنوان

تندیس دست و پای کودک

1489 بازدید | 26 پست

بچه ها من میخوام تندیس دست و پای پسرمو درست کنم خیلی ها تیم میفرستن منزل قالبگیری میکنن دور و ور ۸۵۰ تومن با قابش درمیاد جنس رزین و مقاوم

حالا خیلی هام پکیج رو ارسال میکنن ۳۱۵تومن با هزینه ارسال ۳۵۰اینا میشه خودت تو خونه قالب بگیری ولی بدیش اینه که میگن وقتی پودر و اب رو قاطی میکنی در عرض ۳۰ ثانیه سفت میشه باید خیلی سرعت عمل داشته باشی منم همزن برقی و اینا ندارم میترسم تا ب خودم بجنبم ترکیب کنم سفت بشه یا کلا بلد نباشم دربیارم و این ارسالیا جنس رزین ندارن جنسشون گچه که با ی ضربه میشکنه

ب نظرتون ارزش داره ۸۰۰ تومن خرج کنم بیان خونه قالبگیری کنن؟

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

خیلی خیلی دلم میخواد تندیس دست و پاشو داشته باشم ولی خیلی گرونه 

چیکار کنم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره

اخه کلا ۱۲۰۰ از حقوقمون مونده😭😭۸۵۰ بدم ب اون خیلی دستمون خالی میشع دوس ندارم دیرم بشه هرچی بیشتر میگذره دستاش بزرگتر میشه

2731

چرا هیچکس نمیاد😫

چرا هیچکس نمیاد😫

عزیزم ما چی بگیم اخه...

خودت حساب کن ببین اگه میتونین از مادرتون یا کسی قرض کنید این کارو انجامم بدید بعدبرگردونیدخب اوکیه...

اگه واقعااا هزینشو ندارید راه های کم خرج تری رو امتحان کنید..

خیلی ها رنگ میکنن دست و مای بچه رو و قابش میکنن.. قطعا هزینش کمتر میشه

من پروانه هستم / اینجا هم خودم می آم هم خواهر کوچیکم و هم خواهر بزرگم😂🤦‍♂️..۳ تا خواهر ک سایه هم دیگر رو با تیر میزنن😑....   عضو تاپیک لاغری بامداد خمار گروه ابی تاریخ شروع کالری شماری ۲۰ دی ۱۴۰۰(روز تولد ۲۱ سالگیم😊)                                                   حالا من اسممو گذاشتم بدبخت  لابد بدبختم !هی نیاید باهام از انرژی مثبت و کائنات حرف بزنید مرسی اه  
2740
من نشنیدم یه همچین چیزی

چندین ساله ک رواج پیدا کرده

وقتی پولتون کمه و تا آخر برج کفاف نامیده و بچه کوچیک هم دارین،،من یکی ک توصیه نمیکنم

اخه خیلییییی خاطره انگیز میشه هرچی بچه بزرگتر میشه اون تندیسم باارزش تر میشه

خدا کنه شوهرم قبول کنه

از دیجی کالا بخر 

رفتم نظرات دیجی کالا رو خوندم اصلا راضی نبودن فقط فوحش میدادن و گفته بودن خیلی فوری سفت میشه و گوله گوله

عزیزم ما چی بگیم اخه... خودت حساب کن ببین اگه میتونین از مادرتون یا کسی قرض کنید این کارو انجامم بد ...

اخه راه های کم خرج تر اینه خودت تهیه کنی و تو خونه درست کنی ک ریسکش بالاست همونم بزنی خراب کنی

رفتم نظرات دیجی کالا رو خوندم اصلا راضی نبودن فقط فوحش میدادن و گفته بودن خیلی فوری سفت میشه و گوله ...

نه مدل های مختلف هست . پای بعضیاش خیلی تعریف کردن

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706