2737
2734
عنوان

نمی دونم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 18 پست

اگر دوستش داری سریع نگو طلاق؛

با بزرگترها حرف بزن بگو طلاق نمی‌خوام

کاشکی قهر نمی‌کردی بری خونه بابات؛

اگر مونده بودی تو خونه ات اوضاع اینقدر وخیم نمیشد؛

تو که همسرت رو دوست داری الان طلاق بگیری بعدش جوری افسردگی میگیری که شغل ات رو هم بی خیال میشی؛

مثل دوست من که شوهرش رو دوست داشت مثل شما موند خونه پدرش و شوهرش هم گفت طلاق اینم راضی بود توافقی جدا شدن و بعدش از افسردگی شدید کار هردوشون به بیمارستان کشید!

گاهی فقط روی لجبازی و بچه بازی آدم تا طلاق پیش میره بعدش هم میگه نفهمیدم چطور کار به اینجا کشید؛

تا دیر نشده زندگی ات رو درست کن  

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀

جالبه شما بدون رضایت همسرت معلم شدی و از کارت هم راضی نیستی و برات سخته؛

اگر همون چند ماه پیش بچه دار می‌شدی که شوهرت میخواست الان هم کلی قربون صدقه ات می‌رفت هم معلم بچه خودت بودی با علاقه؛

من گاهی میگم وقتی مردها بعضی کارها رو بدون رضایت زنشون انجام میدن انگار خیر و برکت از اون کارشون بیرون می‌ره و خودشون هم از نتیجه اون کارشون ناراضی میشن؛

الان فهمیدم برعکس اش هم هست؛

شما با همسرت همراه نبودی اگرچه دختر خیلی خوبی هستی و اهداف خوبی داری ولی مشکلات فراوان افتاد تو زندگی ات؛

بالاخره آدم وقتی ازدواج می‌کنه باید سیاست بیشتری به خرج بده اول شوهرت رو راضی میکردی یه بچه براش میاوردی چند سال دیگه هم میرفتی معلم می‌شدی و دکترا میخوندی

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوباره ازمون میزارن بنطرت ؟؟چیا بخونم از الان اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم ولی دوس دارم شغل معلمی رو

بله قراره ۳۴ هزار نفر استخدام کنن. برو ایران استخدام اونجا جزوه های استخدامی داره دانلود کن. از ادبیات و معارف و اطلاعات عمومی و اینا

2731