2703
2553
عنوان

نمی دونم چیکار کنم

575 بازدید | 18 پست

من با شوهرم به اختلاف خوردم داییش یه زمانی تضمین کرده بود و اورده بودش  واسه خواستگاری من قهر کردم امد خونه بابام و به داییش گفتم اذیتم می کنه فکر نمی کردم داییش بره بزنه تو گوشش   حالا شوهرم گفته دیگه این دختر رو نمی خوام اما من هنوز دوسش دارم اخلاقشو دوست نداشتم 

مگه چندبار فرصت زندگی کردن داری؟؟؟چرا میخا خودتو تحمیل کنی

ترسم آخر شوم از هجر رخت دیوانه...یا زنم آتش سوزان به دل و کاشانه...در دلم بار گران است غم دوری تو....مرگ بهتر که شوم باتو دمی بیگانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

این مرد واست مرد بشو نیست.....احساس میکنم دهن بینم هست و مادر و خانوادش زیر پاش نشستن....ببین منم معلمم و بعد شش ماه طلاق گرفتم البته مجبور شدم...شوه  سابق من کلکسیون بدی بود و دقیقا این اخلاقای شوهر تورو هم داشت ک حقوق من و می‌گرفت و.... الان خیلی راحت شدم و دیگه عذاب نمیکشم واسه خودم زندگی جدید شروع کردم...همه چی هم دارم به لطف خدا به دست میارم...جوونیت و حرام نکن.

2714

کار خوبی کردی گفتی بزار حساب کار دستت بیاد.تون لگو منم اونو نمیخام دهن بینه هزار نفر برا زندگیم تصمیم میگیرن.بگو لزبس کوچیکم کرده جاریمم تو زندگیم دخالت کرده.جریان جاریتو بزرگ کن پیش همه بگو تا شر بشه براش

این نیز میگذرد

خوب کرده تازه باید حساب جاریتم میرسید

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
از طریق آزمون استخدامی و شب و روز خوندن.البته تو همون کلاس بود خدا همسر سابقم و گذاشت تو کاسم و ولی ...

دوباره ازمون میزارن بنطرت ؟؟چیا بخونم از الان اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم ولی دوس دارم شغل معلمی رو

2706