2737
2734
عزیزدلم خداخیرت بده . خدا به شما و خانواده محترمتون طول عمر با عزت بده.  برای مادر منم دعا کنی ...

ممنون از محبتتون انشاالله زود سلامتی کاملشون رو به دست میارن به امید خدا

خدایا هر کس برای من هر دعایی کرد هزار برابرش رو اول به خودش بده 

ممنون عزیزم. الان خواهرمم تماس گرفت باهام بحث کرد تو با این تصمیمات با جون مادر بازی میکنی.اینهمه راه رو بجای اینکه مشهد پیش دکترش بره بخاطر حرف تو میره پیش دکتر افشار. اکه طوریش بشه مقصر تویی و...

جز این نبوده که من میخوام مادرم خوب بشه یارای عزیز. 

از بس نی نی سایت در مورد دکتر افشار بد نوشتن فکر دیگران رو عوض کردند.

باور کنید ازوقتی همه منت ها سر من گراشته شده میترسم نکنه مادرم حواب نگیره. توروخدا دعاش کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مادرم سالهاست تحت نظر بهترین ریه مشهد هست بهشون گفتم ی دوتا دکتر تهرانم برن بد نیست ولی همه جبهه گرفتن در برابرم

ممنون عزیزم. الان خواهرمم تماس گرفت باهام بحث کرد تو با این تصمیمات با جون مادر بازی میکنی.اینهمه را ...

اگه قبلا تحت نظر دکتری بودن پیش همون ببرید ، ظاهرا همه با دید منفی دارن مادرتونو میارن تهران ویزیت شن و انگار دنبال کوچیکترین مشکلی هستن تا شما رو سرزنش کنن ، من فقط تجریه خودم و خانوادمو در مورد این دکتر گفتم شما هم که اینجا کسی رو ندارین اگه تحت درمان قرار بگیرن و طولانی شه و ... خیلی اذیت میشید و همه میخوان شما رو با حرفاشون اذیتت کنن به نظرم شما پیشنهاد خودتون رو دادین دیگه خودتونو اذیت نکنید ، انشاالله پیش دکتر خودشون نتیجه میگیرن ولی اگه یک درصد کامل خوب نشدن دوباره به اومدن تهران فکر کنید 

2728
اگه قبلا تحت نظر دکتری بودن پیش همون ببرید ، ظاهرا همه با دید منفی دارن مادرتونو میارن تهران ویزیت ش ...

سالها تحت نظر بهترین دکتر هستن چرا بهبودی کامل پیدا نمیکنن؟ 

سالها تحت نظر بهترین دکتر هستن چرا بهبودی کامل پیدا نمیکنن؟ 

منم نمیدونم.

من پیشنهادمو دادم و پدرم تصمیم گرفتن ببرن تهران. خواهرم میگه تو مجبور کردی گفتم ب من میگن یک دئتا دکتر خوب پیدا کن من هم فقط سرچ میکنم تصمیم با خودشونه.

من اخر هفته هم برای پزشک مشهدشون نوبت گرفتم ولی پدرم خودش تصمیم گرفت تهران ببره