2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیزی که زیاده دکتر خوب 

این نشد برو پیش یکی دیگه 

دکتری که سرش اینجوری شلوعه مطمین باش برای بیماراشم وقت نمیزاره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
چیزی که زیاده دکتر خوب  این نشد برو پیش یکی دیگه  دکتری که سرش اینجوری شلوعه مطمین باش ب ...

مادرم حالش خوب نیست ی دکتر عالی میخوام برای ریه . نمیدونم کی خوبه تهران

2740

سلام عزیزم همسر من سل ریوی داشت هیچ دکتری تشخیص ندادن هر روز حالش بدتر میشد ولی پیش دکتر باقر افشار رفتیم تشخیص دادن و خداروشکر درمان شدن . پدرم سالها آسم داشتن تحت درمان دکتر افشار خیلی خیلی بهتر شدن. 

خدایا هر کس برای من هر دعایی کرد هزار برابرش رو اول به خودش بده 
سلام عزیزم همسر من سل ریوی داشت هیچ دکتری تشخیص ندادن هر روز حالش بدتر میشد ولی پیش دکتر باقر افشار ...

سلام گلم ممنونتم. شمارشو توی نت گرفتم ولی هرچی زنگ زدم جواب نمیده مطبش

سلام عزیزم همسر من سل ریوی داشت هیچ دکتری تشخیص ندادن هر روز حالش بدتر میشد ولی پیش دکتر باقر افشار ...

عزیزدلم میشه لطف کنید ادرس و شماره ای که خودتون دارین از دکتر افشار بهم بدین

عزیزدلم میشه لطف کنید ادرس و شماره ای که خودتون دارین از دکتر افشار بهم بدین

02122594959 آدرسش تو خیابان دولت بود ، تو روزای کاری زنگ بزنید من یادم نیست چه روزایی مطب بودن ولی بیمارستان آسیا هم کار میکردن ، منم یادمه خیلی زنگ میزدم مطب تا بالاخره جواب بدن

عزیزم سلام نوبت گرفتم از دکترافشار چهارراه کاوه. شما اطلاعاتی دارید اون اطراف خانه معلم داشته باشه؟؟؟

این دکتر رو تایید میکنید اطرافیانم همه بحث کردند ک دکتری که اینترنتی بشه پیدا کرد معلوم نیست خوب باشه. من چون شما تعریف کردی ازش گفتم عالیه. ما جنوبیم میخوایم مادرم بیاریم تهران پیش دکتر افشار.

عزیزم سلام نوبت گرفتم از دکترافشار چهارراه کاوه. شما اطلاعاتی دارید اون اطراف خانه معلم داشته باشه؟؟ ...

سلام عزیزم از خانه معلم اطلاعی ندارم ، صادقانه میگم چون ما چند سال درگیر درمان سل همسرم بودیم و کلی دکتر عوض کردیم و هزینه کردیم همسرم هر روز خون بالا می‌آورد حالش بد میشد هیچ کس تشخیص نمی‌داد از آذر ۹۶ علائم شروع شد و چند تا دکتر رفتیم هر روز بدتر از دیروز میشد یکی از دوستام که مریض دکتر افشار بودن ایشونو معرفی کردن اردیبهشت ۹۸ وقت گرفتیم رفتیم و تشخیص دادن و درمان شدن خداروشکر الان کاملا درمان شدن من چون خودم درک میکنم دکتر پیدا کردن چقدر مهمه و مریض و اطرافیانش چقدر اذیت میشن هر تاپیکی ببینم در مورد درمان و دکتره تجربه ای داشته باشم صادقانه راهنمایی میکنم.

سلام عزیزم از خانه معلم اطلاعی ندارم ، صادقانه میگم چون ما چند سال درگیر درمان سل همسرم بودیم و کلی ...

عزیزدلم خداخیرت بده . خدا به شما و خانواده محترمتون طول عمر با عزت بده. 

برای مادر منم دعا کنید مامانم خیلی خوبه. دعاکنی شفا پیدا کنه 

2706