2737
2734
عنوان

از پوشک برداشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 24 پست
مگه میشع بچه ی یه سال و سه ماهه آخه؟؟!!هر حرفی رو اینجا باور نکن عزیزم. بهترین سن واسه از پوشک گرفت ...

چرا باور نکنه چرا فک میکنین مامانای زرنگ و موفق الکی میگن من خودمم دوتا دخترمو قبل هیجده ماهگی گرفتم ب راحتی

من یه آشنایی دارم پسراش تا ۱۲_۱۳ سالگی شبا جیش میکردن سر جاشون بعد دختر من یک سال و نیمه بود خانمه منو مسخره میکرد که تا الان از پوشک نگرفتی 😐😆 الهی بمیرم چقد احمق بودم سر حرف همچین آدمی دخترم و دعوا میکردم 

زورش نکن خانم حرف بقیه رو هم گوش نکن یا یادشون رفته یا دروغ میگن که ما فلان موقع گرفتیم ... صبر کن هروخ آمادگی داشت بگیر

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا باور نکنه چرا فک میکنین مامانای زرنگ و موفق الکی میگن من خودمم دوتا دخترمو قبل هیجده ماهگی گرفتم ...

یعنی هرکی بچه ش دیر  بگیره کودن و نادانه چه حرفا زرنگی به این حرفا نیست

میشه لایک نکنید 😁
2731
چرا باور نکنه چرا فک میکنین مامانای زرنگ و موفق الکی میگن من خودمم دوتا دخترمو قبل هیجده ماهگی گرفتم ...

شما نظریه ی روانشناسان داخلی و خارجی رو مطالعه کنید ببینید چه ضربه ی روحی به بچه وارد میشه اگه زودتر از موعد از پوشک بگیریش..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
مامانم میگه همین کار کن ولی میگن تو روحیه بچه تاثیر بد میزاره اینطوری

ببین روانشناسا میگن چیزی نزنین و نگین اوف شده،به بچه بگین بزرگ شدی نباید بخوری منتها بچه اونجوری کوتاه نمیاد،بدونه اوف شده بهتر ازینه که فکر کنه سالمه و مادرش ازش دریغ میکنه

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
چجوری از شیر گرفتیش استارتر؟؟

تلخک از داروخونه گرفتم زدم بعد گفت میخوام بهش گفتم تلخ شده میخوای؟گفت آره خورد دیگه رفت که نیومد اما خیلی بهونه می‌گرفت همین الآنم همینطوره اذیت می‌کنه عصبی شده که البته طبیعیه

2740