2703
2553
عنوان

از پوشک برداشتن

203 بازدید | 24 پست

خانما من دخترم آبان 2 سالش شد از شیر برداشتم و الان میخوام از پوشک بگیرمش...بهش میگم برو رو صندلیت جیش کن میگه نمی‌خوام  می‌دونه ها اما نمی‌خواد که بره یک بار کرد و دیگه نرفت

بهترین تجریه برای من این بود که از چند وقت قبل جیش صبحشو میبردم تو دستشویی سرپا میگرفتمش. بعد یاد گرفته بود جیش صبحشو تو پوشک نمیکرد تا ببرمش دستشویی. 

البته من از ده ماهگی میبردمش . یک سال و سه ماهگی هم از پوشک گرفتم

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مرسی❤️❤️

مگه میشع بچه ی یه سال و سه ماهه آخه؟؟!!هر حرفی رو اینجا باور نکن عزیزم.

بهترین سن واسه از پوشک گرفتن دو سال و نیمگی هستش.بچه کاملا آمادگی داره.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
مگه میشع بچه ی یه سال و سه ماهه آخه؟؟!!هر حرفی رو اینجا باور نکن عزیزم. بهترین سن واسه از پوشک گرفت ...

بله الان نزدیک 2 و سال ونیمش هست خستم کرده همه جا جیش میکنه

خب پس وقتشه دیگه.

خیلی زود ناامید و عصبی نشو..

برچسب بخر بگو بریم جیش کنیم بزن به دیوار دستشویی..خیلی بچه ها دوس دارن..ناامید نشو یک ماه کامل وقت بذار تا هر دوتاشو یاد بگیره تو دستشویی انجام بده...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2714
آهان مرسی خدا کنه یاد بگیره

یاد میگیره به شرطی که مامان صبوری باشی...

وگرنه اصلا نمیتونی عزیزم...

فقط و فقط و فقط صبر صبر صبر..

بداخلاقی ممنوع..

بچه با بچه فرق میکنه . مقایسه نکن . خیلی از بچه ها تا سه سال نمیشه از پوشک گرفت

مگه میشع بچه ی یه سال و سه ماهه آخه؟؟!!هر حرفی رو اینجا باور نکن عزیزم. بهترین سن واسه از پوشک گرفت ...

من اشتباه نوشتم . یک سال و شش ماهگی گرفتم. به نسبت خیلیای دیگه زود گرقتم

چجوری از شیر گرفتیش استارتر؟؟

منم چند روز پیش گرفتم،چسب زدم گفتم اوف شده

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2706