2737
2739
آره خیلی بده 😭😭😭😢😢 جوری شده میگم تا آخر عمر دوست میموندیم ازدواج نمکردیم خدا بگم ننه ی احمقشو ...

من این تجربه رو داشتم.. خیلی خیلی بده، ولی تو از عشقت مراقبت کن بین تمامه اختلافات. حیفه

منم اتفاقا دیدم داره ب سرش میاد ولی دلم خنک نشده هنوز دلم میخواد عین بلایی ک سرم اورد سرش بیاد تا بف ...

الهی اره نگران نباش خدا اون بالا صدامونو میشنوه صدای هممونو 

💔⚡تو مثل خواب خوب فانتزی ولی من کابوس غم ⚡💔      ⚡💔تو مثل رقص گل سرخی رو باد من مثل خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد 💔⚡کاربر قدیمیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خیلی بده 😭😭😭😢😢 جوری شده میگم تا آخر عمر دوست میموندیم ازدواج نمکردیم خدا بگم ننه ی احمقشو ...

ان شالله حل میشه مشکلتون

توکلت به خدا باشه

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری💜🧿
من این تجربه رو داشتم.. خیلی خیلی بده، ولی تو از عشقت مراقبت کن بین تمامه اختلافات. حیفه

نمیزاره که ننه ی در به درش 

خستم کرده بخدا پیر شدم سنی ندارمااا اما داغونم مارو از چشم هم میندازه 

2731
منم اتفاقا دیدم داره ب سرش میاد ولی دلم خنک نشده هنوز دلم میخواد عین بلایی ک سرم اورد سرش بیاد تا بف ...

بسپارش به خدا

به موقع و به وقتش خدا یه جوری جوابشو میده که نفهمه از کجا خورده

نمیزاره که ننه ی در به درش  خستم کرده بخدا پیر شدم سنی ندارمااا اما داغونم مارو از چشم هم میند ...

چی کار میکنه مگه مامانش

نمیزاره که ننه ی در به درش  خستم کرده بخدا پیر شدم سنی ندارمااا اما داغونم مارو از چشم هم میند ...

میدونم دقیقاااااا مشابه شرایط شمارو داشتم و دقیقا حل نشدنی ترین معضلمون مامانش بود که باعث شد خیلی زود بی احترامی بین ما بوجود بیاد و هر حرفی موقع عصبانیت بهم بزنیم و.... و در نهایت من کم اوردمو جدا شدیم. یه عشق وسط یه باتلاق

2740
بهونه گیری  زنگ میزنه شوهرم میگه زنت چرا با ما صمیمی نمیشه چرا دیر میاد چرا نمیاد چرااا....

تو محل نده بزار اینقد حرص بخوره بترکه

تو محل نده بزار اینقد حرص بخوره بترکه

من محل نمیدم شوهرم اذیت میشه 

شوهرمم از من دلگیر میشه میگه چرا نمیری مامانم دوست داره و..الکی زنگ میزنه گریه میکنه برای شوهرم در صورتی که من برم انقدر حرف مفت میزنه خستم میکنه منم که لالم نمیتونم جواب بدم خودخوری میکنم میام سر شوهرم خالی میکنم

من محل نمیدم شوهرم اذیت میشه  شوهرمم از من دلگیر میشه میگه چرا نمیری مامانم دوست داره و..الکی ...

با شوهرت صحبت کن بگو مادرت اذیت میکنه خب

منم نمیتونم جایی که اذیت میشم و‌ باعث ناراحتیم میشه برم