2733
2734

یه دفعه با شوهرم دعوامون شد من رفتم خونه بابام اینا اصفهان بعد از یک ماه شوهرم اومد دنبالم منم دلم پر میزد برم خونم 

خلاصه دم رفتن با مامانم بحثشون شد مامانم گفت حق نداری باهاش بری یه غروب مزخرفی هم بود 

شوهرم رفت با دل شکسته 

منم موندم تو خونه دم غروب هوا تاریک با دل شکسته با آهنگ نزدیکتر از رگم چجوری بهت بگم نمیدونی مگه دق میکنم اگه دورت کنن ازم ..... 

خلاصه ک تلخی اون حال تا الان همراهمه 

انقد اونروز حالم بد بود ک به زور نفس میکشیدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه دفعه با شوهرم دعوامون شد من رفتم خونه بابام اینا اصفهان بعد از یک ماه شوهرم اومد دنبالم منم دلم پ ...

نمیدونم چرا ولی با تمام وجود غم اون لحظه ات حس کردم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731
وقتی که بهترین دوستم بهم چنان ضربه ای زد که هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه بعد اون دیگ اون ادم سابق نشدم د ...

دقیقا منم از اون قضیه پنج سال میگذره و من الان ۳۳ سالمه ولی ن قبل از اون و ن بعد از اون مطمئنم غم انگیزتر از اون اتفاق واسم نمیفته، حتی دور از جون ادم مرگ عزیزش هم میزاره پای قانون طبیعت و بعد ی مدت ادم اروم تر میشه ولی اون اتفاق روح و روانمو داغون کرد تا بمیرمم نمیبخشمش چون از من ی ادم دیگه ساخت و روان مریض

این ک کرونا یهویی پیداش شد  و طولی نکشید ک بقیه کشورا کم کم هندلش کردن  سبک زندگی رو عوض ...

این کرونا باعث شده همه امیدامونو از دست بدیم

واقعا شدیم مرده متحرک🥺

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری💜🧿
نمیدونم چرا ولی با تمام وجود غم اون لحظه ات حس کردم

فدات شم 

ایشالله ک هیچ وقت از این حساب تجربه نکنی تو زندگیت 

نمیدونی چجوری شوهرم با چشم اشکی رفت... 

منم تو اتاق پشت در نشسته بود گریه میکردم 

قبلش در میزد بیاد تو منم چون قفل در خراب بود نشسته بودم پشت در 

هییییی خدا

با عشقم ازدواج کردم و اختلاف داریم سر خانوادش  اصلا فکر نمیکردم اینطوری بشه

چه قد بده ادم با کلی شوقو ذوق ازدواج کنه اخرش ببینه اونی نبوده که فکر میکرده☹️🥺

دقیقا منم از اون قضیه پنج سال میگذره و من الان ۳۳ سالمه ولی ن قبل از اون و ن بعد از اون مطمئنم غم ان ...

اخی عزیزم مثل من 

بخدا داغون شدم همش دلم میگیره برای اون بهار قدیم که شاد بودم دغدغه نداشتم وای که چقد اون روزا دوره 

دارم میبینم که داره کارماشو پس میده ها ولی چه فایده وقتی دلمو داغون کرد 

💔⚡تو مثل خواب خوب فانتزی ولی من کابوس غم ⚡💔      ⚡💔تو مثل رقص گل سرخی رو باد من مثل خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد 💔⚡کاربر قدیمیم
یه دفعه با شوهرم دعوامون شد من رفتم خونه بابام اینا اصفهان بعد از یک ماه شوهرم اومد دنبالم منم دلم پ ...

چه قد ناراحت کننده و دلگیر🥺

چه قد بده ادم با کلی شوقو ذوق ازدواج کنه اخرش ببینه اونی نبوده که فکر میکرده☹️🥺

آره خیلی بده 😭😭😭😢😢

جوری شده میگم تا آخر عمر دوست میموندیم ازدواج نمکردیم خدا بگم ننه ی احمقشو چیکار کنه

دقیقا منم از اون قضیه پنج سال میگذره و من الان ۳۳ سالمه ولی ن قبل از اون و ن بعد از اون مطمئنم غم ان ...

خدا بگم چی کارشون نکنه این ادمای خونه خراب کنو

2706