2733
2734

بی بی چک منفی ....هر بار دلم تیکه تیکه میشه💔💔💔

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

فوت غریبانه پدربزرگم آبان ماه 🖤🖤😔😔😔😔

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این ک کرونا یهویی پیداش شد 

و طولی نکشید ک بقیه کشورا کم کم هندلش کردن 

سبک زندگی رو عوض کرد ، همونقدر خوشی هامونم گرفت و هنوز با قدرت داره پیش میره 

ولی اینجا هیچکس ب شستشم نیست. انگار ما مردم مورچه هایی هستیم ک فقط باید له بشیم 

چ زیر کرونا چ زیر فقر چ زیر …

🌧🕯🤍
2740

وقتی که بهترین دوستم بهم چنان ضربه ای زد که هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه بعد اون دیگ اون ادم سابق نشدم دلم برای اون ادمی که قبلا بودم تنگ شده💔🙂

💔⚡تو مثل خواب خوب فانتزی ولی من کابوس غم ⚡💔      ⚡💔تو مثل رقص گل سرخی رو باد من مثل خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد 💔⚡کاربر قدیمیم
عزیزم برات دعاکردم

فدات شم مهربون❤️

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
الهی به حق همین شبا بی بی چکتون مثبت بشه

الهی آمین❤️❤️❤️❤️انشالله گره از زندگی همه باز بشه

اینکه برادرم تو دوره خدمتش عوض شد نااهل شد بد شد الان ازش متنفرم و مثل یه غریبس برام چون پدر مادرمو ...

الهی

ان شالله درست میشه

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری💜🧿