2752
2734
عنوان

سقط جنین

122 بازدید | 8 پست

بچه ها لطفا خواهرانه تجربه دارید راهنمایی کنید حالم خیلی بده جنین من قلبش تشکیل نشده امروز دومین سونوگرافی کردم دوهفته پیش هم اولین سونوگرافی که سنش هفت هفته بود متاسفانه امروز هم هفت هفته بود دوهفته رشد نکرده دکتر امیدی نداد دیگه معرفی کرد بیمارستان قرص بگیرم ولی گفت طبیعی بیفته بهتره لکه بینی و علائم سقط هم ندارم اولین تجربه بارداریمه لطفا کمک می کنید طبیعی چجوری سقط کنم 

امروز تو مطب صدای قلب جنین یه خانم پخش میشد از بغض ترکیدم رفتم بیرون مطب کارم یسره گریس حالم خوب نیست دیگه نمیتونم امیدی داشته باشم حتی رشد هم نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم🥺جاری منم اولین بارداری مثل شما بودش.قلبش تشکیل نشد بعد ۲هفته.طبیعی افتاد و سقط کرد.

الان بچه دومش ده روز دیگه دنیا میاد یه دختر داشت الانم پسره😀غصه نخور بوقتش قشنگترینا نصیبت میشه

2731

نا امید نباش حتما خدا صلاحی دیده 

ناراحتم نباش یه حکمتی بوده باور کن

الان پسر من ۳۲روزشه قلبش سوراخه بزرگم هست

ولی به خدا امیدوارم شکر میکنم به این روزاش

بچم کارش به عمل نکشه

شکر کن 

ای روزگار با من هر کاری کردی...🤲هر کی امضامو دید برای سلامتی پسرم دعا کنین "التماس دعا"
عزیزم🥺جاری منم اولین بارداری مثل شما بودش.قلبش تشکیل نشد بعد ۲هفته.طبیعی افتاد و سقط کرد. الان بچه ...

ببخشید جاریتون و برادرشوهرتون قبل بارداری سالمشون ازمایش دادن ؟

ببخشید جاریتون و برادرشوهرتون قبل بارداری سالمشون ازمایش دادن ؟

نه.سنشون بالا بود۳۲جاریم۴۵برادرشوهرم.برادرشوهرمم سیگاری بود نمیدونم دلیلش چی بود!ولی دکتر میگفت همه اینا دخیلن.الان جاریم۳۶سالشه داره زایمان میکنه و برادرشوهرم ۴۹ اینا هست