2733
2739
عنوان

چیزی که ازش واهمه داشتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عب نداره عزیزم شما ک قصدتون جدیه تهش میخاین ازدواج کنید دیگه  بدشم پنج مین تایمی نیس ک نگران ن ...

10 نفر دیدن، 5 نفرشون رو فهمیدم و حل شد اما 5 نفر بقیه چون واتس اپ بودم و منم زود پاک کردم متوجه نشدم کی بودن😔 از بین این پیام ها فقط پیام شما آرومم کرد😔

10 نفر دیدن، 5 نفرشون رو فهمیدم و حل شد اما 5 نفر بقیه چون واتس اپ بودم و منم زود پاک کردم متوجه نشد ...

دورت بگردم 

اصلا نگران نباش بچه ک نیستی من مطمنم کسی به بابات زنگ نمیزنه الانم بشین دویس تا صلوات نذر حضرت ام البنین کن مطمن باش بخیر میگذره خودم بارها نتیجشو دیدم هرچی که خاستم نه نگفته بهم 

انقدم انرژی منفی جذب نکن چیزی نمیشه

🖤erfanam🖤
2731
دورت بگردم  اصلا نگران نباش بچه ک نیستی من مطمنم کسی به بابات زنگ نمیزنه الانم بشین دویس تا صل ...

من فقط میخوام آبروی پدر مادرم نره زیر حرف نمونن وگرنه خودم به جهنم😔 خودم هر چی میشه بشه، حتما نذر میکنم حتما میشه تو هم دعام کنی؟❤️

دورت بگردم  اصلا نگران نباش بچه ک نیستی من مطمنم کسی به بابات زنگ نمیزنه الانم بشین دویس تا صل ...

امروز سومین روزه، بنظرت اگر کسی میخواست چیزی بگه تا الان میگفت نه؟ یا مثلا میترسم کسی دیده باشه بعد یه مدت مامانمو یا بابامو ببینه بگه عه دخترتون ازدواج کردن و تبریک اینا هم مات😶

امروز سومین روزه، بنظرت اگر کسی میخواست چیزی بگه تا الان میگفت نه؟ یا مثلا میترسم کسی دیده باشه بعد ...

نه عزیزم کسی دنبال دردسر نیس اخه چرا باید بیان بگن خیالت تخت باشه الان همه فک میکنن دوس پسرته

دوس پسرم ک یچیز عادی شده دیگه جایی واسه نگرانی نیس 

چشم عزیزم منم برات ده تا صلوات میفرستم

🖤erfanam🖤
2740