2733
2734
عنوان

چیزی که ازش واهمه داشتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قصدتون ازدواج دائم بوده به خانواده ت بگو اگه کسی چیزی گفت بگو عقد کردیم به خاطر کرونا به کسی چیز ...

بله دائمه ولی حدود دو ماه اصلا نمیشه بگیم به خاطر کاری ما هم منتظر اون دوماه بودیم ولی خدا گرفت، یه لحظه اون روز به خدا گفتم مردم هر کاری انجام میدن با چندین نفر هستن اما حتی یه کارشون برملا نمیشه اونموقع من بعد اینهمه فقط با یکنفر اونم ...بودم اینطوری آبروم رفت😔

بعد استغفار کردم شاید لیاقتم همینه😔

ااگر کسی زنگ بزنه بابام مطمئنم سکته میکنه😔 تنها دلخوشیم الان طرف مقابلمه که همه جوره پشتمه و مدام ...

عزیزم ناراحت نباش ب اون اقا بگو که پاپیش بزاره اگ توان مالی نداره بهش بگو فقط نامزد کنین بعد یکی دوسال ک اوضاعش بهتر شد ازدواج کنین 

عزیزم ناراحت نباش ب اون اقا بگو که پاپیش بزاره اگ توان مالی نداره بهش بگو فقط نامزد کنین بعد یکی دوس ...

خودش گفت اگر خانواده ت فهمیدن زنگ بزن من بیام توضیح بدم😔 نمیخوام تو ادبت شی حتی به یه دوست مشترکمون که عکسارو دیده بود گفت همه ش تقصیر منه و تمام تقصیر هارو انداخت گردن خودش در حالی که هر دو تقصیر داشتیم، گفت پدرت هر چی شرط بذار قبول میکنم هر چی حتی جونمو😔 نه وضع مالیش خوبه و اوکین یه موضوع دیگه هست

بچه ها میشه اگر خوندین برام صلوات بفرستین❤️و دعا کنید هیچی نشه❤️بچه ها من به دعای دیگری در حق خودم خیلی اعتقاد دارم، من بد من روسیاه حتی اگر بخوان منو سنگ سار کنن یا هر چی فقط پدرمادرم فقط آبروی اونا حفظ شه و حرف نشون و آب تو دلشون تکون نخوره همین، 

2706