2733
2739
عنوان

چیزی که ازش واهمه داشتم...

591 بازدید | 54 پست

سلام، میخوام خلاصه بگم چی شده😔فقط قبلش بگم ما دو تا دوستیم که از این اکانت استفاده میکنیم دوستم الان عقده و من نه مجردم البته مجرد که چه عرض کنم🙂الان میگم میفهمید

به خاطر احترام به شما دوستای گلم میگم تایپ نکردم پس شاید چند دقیقه بکشه طولانی نیست از استرس نمیدونم چیکار کنم فقط

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پست گذاشتی لایکم کن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2742

این اواخر با یکی دوست شدم بعد ماه هاا شناخت البته نه شناختی که دوتامون یه جا کار میکردیم و .... و قصد ازدواج نداشتیم کم کم که هم رو به عنوان همکار شناختیم خیلیی دیدیم با هم اوکیم و .... و این شد پیشنهاد از طرف آقا و آغاز ماجرا 

2740
این اواخر با یکی دوست شدم بعد ماه هاا شناخت البته نه شناختی که دوتامون یه جا کار میکردیم و .... و قص ...

منو بلایک

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

من چون قبلا یه عقد یکی دو ماه داشتم و دوشیزه نبودم میتونستیم صیغه بشیم ، چون مثلا الان ماه هاست هم رو میشناسیم و به خانواده ها هم فعلا نمیتونیم بگیم و یه جورایی میخواستیم بار گنار که نامحرمه دستم میخوره به دستش و ... رو برداریم و منم بهش از خودم بیشتر مطمئن بودم صیغه شدیم

2706