2733
2734
عزیز دلم سن حساسی هستی .بعدها این حرفا برات پشیزی ارزش نداره.اندام و چهره و استایلتم به اوج زیبایی م ...

هی خدا از دهنت بشنوه ولی امیدندارم از وقتی ک یادمه همینم ک هستم و همه هم مورد تمسخر قرارم میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هی خدا از دهنت بشنوه ولی امیدندارم از وقتی ک یادمه همینم ک هستم و همه هم مورد تمسخر قرارم میدن

قشنگم هنوز خیلییییی کوچولویی .من دوبرابر سن تورو دارم بهم اعتماد کن گرچه الانم زیبایی ولی زیباتر خواهی شد

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌

جیگر من ۱۷ سالم بود شکل اسب آبی بودم🤣🤣🤣 بزرگتر شی شک نکن خوشگل میشی خانوم میشی اونوقت به قدت افتخار میکنی

جیگر من ۱۷ سالم بود شکل اسب آبی بودم🤣🤣🤣 بزرگتر شی شک نکن خوشگل میشی خانوم میشی اونوقت به قدت افتخ ...

😂😂😂

با اینکه از جنس مخالف و ارتباط نادرست باهاشون متنفرم

ولی همکلاسیام روزی با چند نفرن خیلی مسخرم میکنن میگن تو حتی پشه نر هم بهت نگا نمیکنه 

امیدوارم سریع از این سن رد شم دیگه نمیتونم

اینجا همه بالای۱۷۰ قدشونه 

نمی‌دونم پس چرا من ک۱۷۰ قدمه تو خیابون و جایی ک میرم فک میکنم من تنها خانم قدبلندم و ی وقتایی دلم میخواد کاش چندسانت کوتاه تر بودم 

واقعا نمی‌بینم تازه بعضیا از۱۸۰ ب بالام میگن

فکر کنم کوتاهترینم تو نی نی سایت  البته همه جا کوتاهم انقدر ریزم همه فکر میکنم دبیرستانیم ۳۰سا ...

منم ۱۵۰ هستم تنها نیستی

یا صاحب الزمان منتظرت هستم اقای مهربانم...الهم عجل لولیک الفرج
2706