2733
2734

ببینید باشگاه لباس لوازم ارایشی بهداشتی سه ماهی ی بار میخرم حالا ارایشی بیشتر مثلا شاید ۶ ماهی ی بار البته ارایش خاصیم ندارم درحد رژ و ضدافتاب ولیفت ابرو چون سرچشمم خیلی مسکیه مثلا ریمل اصلا نمیزنم

لوازم بهداشتی هم در حد ی شوینده وضدافتاب و ماسک مو 

باشگاهمم ک هزینش کمه پدرمادر میدن مسافرتم از سمت باشگاهمون میبرنمون چون تعداد زیاده هزیتش کمه ک اونم خانواده میدن

من میگم چیرای حیاتی زندگیم خانوادم هستن 

ولی چیزایی مث طلاخریدن گوشی ائفون خریدن ماشین خریدن کآرای زیبایی و....خودم باید برم سرکار

ولی الان ک ۲۷سالمه دلم میخا بشینم درس بخونم ی رشته با جایگاه خوب پیدا کنم چون کار ادمو خسته میکنه

ولی عمم هی قیاس میکنه ک فلانی هم سنته ببین ماشینشو ببین درصورتی ک من فکر کار نبودم وگرنه میتونستم پول درارم حتی با کار خدماتی ولی جایگاه برام مهمتره چون پول بعدا درمیا

فکر کدوممون درسته

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

اگه واسش تلاش نکنی پول بعدا هم نمیاد

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه واسش تلاش نکنی پول بعدا هم نمیاد

حالت خوبه عزیزم میگم اولویت الان تو این شرایط با چیه وقتی میگم درس میخوام صدرصد تلاش کنم دیگ

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

۲۷سالته تازه میخوای تصمیم بگیری درس بخونی یابری سرکار

هردوروانجام بده

وحتماازدواج هم بکن

بااین روالی که توپیش میری فکرکنم۷۸سالگی تازه رل بزنی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
۲۷سالته تازه میخوای تصمیم بگیری درس بخونی یابری سرکار هردوروانجام بده وحتماازدواج هم بکن بااین ...

تو فکر ازدواج نیستم گلم بعدا هم این ی مسئله شخصیه .مگ هرک درس خونده کار داره پس اینهمه بیکار من هدفم ی رشته خاصه تو تحربی اون چیزی ک زیاده مدرک گرایی ک برای ی قرون دوزار علافن

تو درس هیچی نیست بابا  اگه کار خوبی پیدا کردی حتما برو سرکار که زودتر بیمه شی

رشته تجربی ۴ رشته اول چرا نیس منظورم اونه وگرنه پرت نیستم از ماجرا

حالت خوبه عزیزم میگم اولویت الان تو این شرایط با چیه وقتی میگم درس میخوام صدرصد تلاش کنم دیگ

شما بهتری عزیزم. بایدببینی استعدادت و توانت تو کدومش بیشتره، کار یا درس و میتونی واسش نهایت تلاشتو بذاری و ازش کسب درامد کنی

چون در اخر ادم درس میخونه که بعدا کار کنه، باید طبق استعدادو شرایط هرکس واسه خودش تصمیم بگیره

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
باشگاه چقد میدی بنظرم کار

اخه هدفم یا دندونه یا دارو اخه تو میتونی پرستاری سالمندم کنی پول دراری کارداریم تا کار 

تو فکر ازدواج نیستم گلم بعدا هم این ی مسئله شخصیه .مگ هرک درس خونده کار داره پس اینهمه بیکار من هدفم ...

بله شماخیلی موفقی نمیشه دراین موردباشمابحث کرد

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
شما بهتری عزیزم. بایدببینی استعدادت و توانت تو کدومش بیشتره، کار یا درس و میتونی واسش نهایت تلاشتو ب ...

اخه من بجز درامد زایی بیشتر جایگاه حاص اون رشته هاس برام .بعدش اینک بعدا میتونی ازش تدریس کنی مشاوره بدی 

بله شماخیلی موفقی نمیشه دراین موردباشمابحث کرد

مشکلی با من داری الان چ طرز حرف زدنه

به نظرم یه دقیقه حرف دیگران رو بذار کنار ،ببین چی میخوای از خودت ...

دور و بر منم میگفتن برو یه لیسانس بگیر برو کار کن ...چون اطرافیان من هم سن من بودن ازدواج کرده بودن ،رسما همه چیز داشتن بعدش ولی خوب یا خونه دارن یا کارایی میکنن که من علاقه نداشتم و ندارم  ولی من الان دانشجوی یه رشته ی خوبم فقط و کارم نمیتونم بکنم چون وقتش نیست 🫠

و با این حال من اوکیم و برام مهم نیست نظرات دیگران ،آره بعدا باز پول میتونه بیاد تو زندگی ...مهم الانه که حوصله ی بیشتری دارم برای کاری که دوست دارم وقت بذارم براش وگرنه تو هیچ سنی دیر نیست درس خوندن 🙃

🤍🩶🖤
2706