2733
2734
عنوان

همه زودپزا حین پخت بخار میدن بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 27 پست
اول میزارم میحوشه بعد درشو میبندم بعد نیم ساعت ی صدای شدید با بخار بعضی وقتام بی بخار میده خیلی میتر ...

نباید اول بذاری بجوشه از همون اول درش رو ببند، بعد که جوش اومد سوپاپش بلند میشه و شروع به چرخش میکنه ،صداش هم طبیعیه، من شده غذا رو ریختم توش شب تا صبح گذاشتم بپزه البته با شعله کم 

منم اوایل میترسیدم.  الانم روگاز... سوپ و قلم گذاشتم

صدا با بخار میده بیرون حین پخت؟؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید اول بذاری بجوشه از همون اول درش رو ببند، بعد که جوش اومد سوپاپش بلند میشه و شروع به چرخش میکنه ...

منکه اصلا غذا داخل زودپز بلد نیستم فقط بلدم گوشت بپزم ک اونم اینطوری  در این حد

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
صدا با بخار میده بیرون حین پخت؟؟

بعضی وقتها بخار نیست، اگه زیرش زیاد باشه بخارش بیشتر میشه

زودپز شما همین شکلیه؟ 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
وقتی صداش در اومد زیرشو کم کنی صدا نمیده

اونوقت دیرتر نمیپزه??

اونوقت دیرتر نمیپزه??

خیلی کم نکن، فقط زیرش شعله ی زیاد نباشه. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
بعضی وقتها بخار نیست، اگه زیرش زیاد باشه بخارش بیشتر میشه زودپز شما همین شکلیه؟ 

نه اینه

نباید صدای شدید بده...زیرشون کم کن سوتش نپره

اره یبار پریده دیگه ازون وقت وحشت کردم

نه اینه

مدل قابلمه ایه

آلن که خوب دفگقت کردم دیدم زیرش اگه کمم باشه بخار میده بیرون ولی نه به شدت.... کمتر