2703
2553

با صداااا وای قلبم

چیکار کنم خاموشش کنم؟؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

الان ک نگا کردم بخار نمیده اما صدا میده شدید 

چرا من یاد نمیگیرم 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه اگه تازه افتتاحش کردی طبیعیه بترسی

اره ۳ ساله عروسی کردم جمعا ۴و۵ بار استفاده نکردم هربار دلم هری میریزه و خاموشش میکنم و بدون در اخر سر عین قابلمه میپزم

2714
ععکس بدار

وای یادم رفته بود دوربین گوشیم خرابه  

منم اوایل میترسیدم. 

الانم روگاز... سوپ و قلم گذاشتم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
زیرش رو کم کن ،بخار جمع شه سوپاپش بالا میاد و میچرخه، اگه بیشتر از نیم ساعته گذاشتی بخار نکرده زیرش ...

اول میزارم میحوشه بعد درشو میبندم بعد نیم ساعت ی صدای شدید با بخار بعضی وقتام بی بخار میده خیلی میترسم 

اول میزارم میحوشه بعد درشو میبندم بعد نیم ساعت ی صدای شدید با بخار بعضی وقتام بی بخار میده خیلی میتر ...

از همون اول درش ببند

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706