2737
2739
منم همینو میگم  ی عده میان میگن ما تو مملکت ک تقلبی نکردیم چی شدیم چرا نمیخوان بفهمن هم ...

طرز فکرشون درست نیست کاملا

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم من می‌دونم ،معلمش تیزهوشان میخواد درس بده،من نمیخوام،من هر روز با بچمم،کاملا همه رو بلده از ...

زیاد ب بچت فشاز نیار خسته میشه  

سعی کن کاملا دوستانه رفتار کنی باهاش و اینکه اجازه تقلبی نده ک یاد بگیره وظیفه کاراش ب عهده خودشه ن کس دیگه

و اینکه در همین راستا استعدادشم پیدا کنی

2731
زیاد ب بچت فشاز نیار خسته میشه   سعی کن کاملا دوستانه رفتار کنی باهاش و اینکه اجازه تقلبی ن ...

نه عزیزم من اصلا تقلب نمیرسونم ،فقط حرف اون خانم رو تایید کردم که بعضی معلمان بیشتر از اون چیزی که یاد میدن از بچه توقع دارن،اتفاقا معلمش رو برای چند جلسه گرفتم که تیزهوشان باهاش کار کنه معلمش می‌گفت اگر میخواد تیزهوشان قبول بشه باید روزی یک ساعت استراحت داشته باشه بقیش رو تست بزنه چند جلسه که گذشت دیدم بچم همش داره گریه میکنه،میگه من نمیخواهم برم تیزهوشان و....

منم کنسلش کردم ،دیدم بچم تو فشاره از الان که همش درس بخونه ،بعدم مدارس تیزهوشان باید سخت درس بخونه،بعدشم کنکور و...پس کی زندگی منه؟

دیگه گفتم معلمه نیاد

کاری به اسی ندارم و نمیخام براش درست و غلط رو توضیح بدم

ولی خدایی همه یجور حرف میزنن انگاری که تا حالا هیشکی تقلب نکرده و همه ی شاغلا از راه درست و بدون تقلب و ذره ای کوتاهی نکردن به جایگاهشون رسیدن

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
2740
عزیزم اون نمره ای که داره با تقلب بدست میاره خیلی بهتره که بدست نیاره کدوم آدمی با تقلب دکتر ، مهند ...

عزیزم کسی کمک نکرد نگران نباش. انقد زمان کم بود که فقط یک سوالو بچم حل کرد فرستاد گفتم از نگرانی در بیاید

دخترم امتحان داشت یه سوال پرسیدجواب دادم  میدونستم جوابم اشتباهه امتحان دادبعدش شروع کردگریه ما ...

باشه فهمیدیم تو ادم درستی هستی ولی کسی هم به پسرم کمک نکرد گفتم از نگرانی در بیای مادر نمونه 😞

شما اگه ریپلایش نمی کردی پخش نمیشد . در ثانی هیچ کمکی هم نکرد 

والا اگه چشاتو باز کنی تو صفحه ۲هنوز شمارش هست که پاچه منو گرفتی

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
صبر کن صبر کن اگه دکتر شد چیی؟اسی اسم بچه ت چیه اینده نرم پیشش 😂

کسی کمک نکرد والا دفه اولمون بود تو عمرمون گفتیم از کسی کمک بگیریم ولی هیشکسم کمک نکرد تو هم نگران نباش لازم نیست انقد طعنه بزنی😕

2706