2752
2734
عنوان

سفر زميني كربلا

240 بازدید | 26 پست

سلام 

براي اولين بار ميخوام به صورت زميني برم كربلا 

نميدونم چيا بايد با خودم ببرم و اونجا كجاها برم كه بعد از اومدن حسرت نخورم كه چرا فلان جا نرفتم 

كسايي كه تجربه دارن لطفا راهنماييم كنن!ممنونم

فقط خدا 🕋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه با کاروان نمیری؟

چرا با كاروان ميريم اما گاها بعضيا تجربه هايي دارن و چيزايي بردن كه زياد به دردشون خورده يا جاهايي رفتن كه اصلا به كاروان مربوط نيست ،مخصوصا كسايي كه زياد رفتن

گفتم يه كم اطلاعات جم كنم

فقط خدا 🕋
خوشبحالت واسه منم دعا کن این ۱ ماه به خیر و خوشی بگذره  اونوخ خودم بعد کنکور و... میرم پا بوسش ...

انشالا موفق ميشي عزيزم 

چشم نائب الزياره شما هم هستم محتاجيم به دعا

فقط خدا 🕋
چرا با كاروان ميريم اما گاها بعضيا تجربه هايي دارن و چيزايي بردن كه زياد به دردشون خورده يا جاهايي ر ...

کاروان خوب که هتل می‌ره غذاهاشون هم بستگی به هتلشون داره معمولا هتل های ایرانی کیفیت غذاشون بالاست پس به جز یکم تنقلات چیزی لازم ندارید 

یه ملحفه برای روی تشک و یه پتو مسافرتی اگر دوست نداری از وسایلشون استفاده کنید 

لباس زیاد نبر الان اونجا هوا گرمه ضدآفتاب حتما ببر ولی آرایش نکن چون خیلی گیر میدن 

کفش راحتی بپوش چون خیلی زیارتگاه هست مدام باید راه بری 

فقط برای نماز صبح اصلا تنها نرو خطریه 

کاروان هم همه جا می‌بره احتیاجی نیست تنها جایی بری کلا خطرناک اونجا ماشین شخصی بگیری مخصوصا اگه زبانشون بلد نباشی 

انشاءالله سفر خوبی داشته باشی اگر زیارت اولی هستی حتما از هر امام یه حاجت بخواه انشاءالله دست پر برمی‌گردی 

برای منم اونجا دعا کن مخصوصا تو بین الحرمین

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
کاروان خوب که هتل می‌ره غذاهاشون هم بستگی به هتلشون داره معمولا هتل های ایرانی کیفیت غذاشون بالاست پ ...

خيلي خيلي ممنونم از اطلاعات خوبي كه دادين 

حتما انشالا نائب الزياره شما خواهم بود محتاجيم به دعا

فقط خدا 🕋
چرا با كاروانيم اما ميخوام از اين سفر نهايت استفاده رو بكنم  تجربه كسايي كه زياد رفتن رو بدونم

پیشاپیش زیارت قبول گلم 

داروهای مسکن و قرص سرماخوردگی قرص ضد تهوع و دمنوش ببر 

یه کم تنقلات ببر 

بقیه چیزا هم با کاروانه همه جا هم میبرند یا خودتون ازشون درخواست کنید همه جا ببرنتون. 

پیشاپیش زیارت قبول گلم  داروهای مسکن و قرص سرماخوردگی قرص ضد تهوع و دمنوش ببر  یه کم تنق ...

واااي خيلي ممنونم خوب شد يادم انداختين قرص مسكن و و اينارو تو ايست ننوشته بودم 

واسه همين چيزا اين تايپك رو زدم و واقعا داره به دردم ميخوره 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

فقط خدا 🕋

تنها نرید اگه بار اولتونه با شوهرتون یا با بقیه هم کاروانی ها میتونید شبا برید خیمه گاه فک کنم اغلب زمان ها برنامه دارن اونجا، عید ک ما رفتیم برنامه داشتن ایرانی ها.

لباس و سوغاتی و اینا نجف اصلا به درد نمیخوره، کربلا بهتره. 

از داخل حرم امام حسین ، یه فروشگاه کوچیک داره اسمش یادم نمیاد از خادما بپرسید میگن بهتون ، با قیمت خوب میتونید سنگ و تسبیح و اینا بگیرید. داخل صحن حرم امام علی هم یه فروشگاه هست که باز انگشترای قشنگ و اصل و خوش قیمت داره. من انگشتر در نجف اصل ازشون خریدم ارزونتر از بیرون شد. خوش بگذره التماس دعا 

تنها نرید اگه بار اولتونه با شوهرتون یا با بقیه هم کاروانی ها میتونید شبا برید خیمه گاه فک کنم اغلب ...

ممنونم از اطلاعات خوبتون 

بله بار اولمه با شرهرم ميرم از سوغاتي خريدن و اينا هم هيچي سردرنميارم خوب شد راهنماييم كردين خدا خيرتون بده🙏🏻

فقط خدا 🕋
ممنونم از اطلاعات خوبتون  بله بار اولمه با شرهرم ميرم از سوغاتي خريدن و اينا هم هيچي سردرنميار ...

سرویس بهداشتی های بین راهشون هم اغلب مایع دستشویی ندارن، با خودتون ببرید برای بین راه. خواهش گلم