2733
2734
عنوان

یه اپدیت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 35 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها هنوز با شوهرم آشت نکردیما. یعنی اصلا حرف نزدیم. اللن با مادرشوهر پدرشوهرم هستم

یه غذای خوشمزه که دوس داره براش درست کن ببر بیمارستان 

گناه داره تو ذهنشم میمونه هم میفهمه ارزش داره برات

2731
بچه ها هنوز با شوهرم آشت نکردیما. یعنی اصلا حرف نزدیم. اللن با مادرشوهر پدرشوهرم هستم

بنظرم تا شنبه که قرار بیاد خونه منتظر نمون،تلفنی ،پیامکی یا برو بیمارستان.در مورد این مشکلی که پیش اومده حرف بزنید حرفای دلت بزن که حل بشه و چیزی تو دلتون نگه ندارید

مادرشوهرت هم گفته بود که نزارید مشکلاتتون تو دلتون بمونه

خب دیگ به خوبی حل شد رفت از هزارتا خانواده چندتاشون انقدر عاقل خوبن ؟ عزیزم هرکی از یچی شانس میاره ی ...

یعنی شما معتقدید که هرکس تو خونه پدری بهش خوش گذشته حتما شوهرو مادرشوهر بد نصیبش میشه؟!

آخه خودم چون خانواده خوبی دارم و این پستتون رو خوندم کمی ترسیدم.🥲

یعنی شما معتقدید که هرکس تو خونه پدری بهش خوش گذشته حتما شوهرو مادرشوهر بد نصیبش میشه؟! آخه خودم چو ...

نه اصلا یه سری کلا از همه طرف اوکین یه سریا از همه طرف بد میارن  یه سری ام از یجا بد میارن از طرف دیگ براشون جبران میشه    ولی من معتقدم همسر از همشون مهم تره 

یعنی شما معتقدید که هرکس تو خونه پدری بهش خوش گذشته حتما شوهرو مادرشوهر بد نصیبش میشه؟! آخه خودم چو ...

منم الان پیام شما رو دیدم ترسیدم🥲🤦🏻‍♀️

ولی در کل این یه قانون نیست هرکسی یه چیزی براش پیش میاد که ان شاالله خدا برای هم در ادامه قشنگ بچینه

سلام‌ شبتون بخیر 

تا حالا کاربری به اسم دخترگرانبها رو دیدین ؟؟ 

اگه تونستین حتما برید و تاپیک هاش رو از صفحه ی اول بخونین. از تجربیاتش از خانواده سمی نوشته تا کارهایی که تونسته الان خودش رو نجات بده . خیلی حرف های خوبی زده 

اگه تونستین حتما سر بزنید و تاپیک هاش رو بخونین.

بنظرم تا شنبه که قرار بیاد خونه منتظر نمون،تلفنی ،پیامکی یا برو بیمارستان.در مورد این مشکلی که پیش ا ...

دیشب رفتم، متاسفانه من زود گریه‌م میگیره و زدم زیر گریه و از اون ور شوهرم بدش میاد. زیاد نتونستم حرف بزنم شوهرمم عصبی بود که گریه میکردم.