2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بخاطر جهیزیت باهات مشکل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 43 پست

بهونه نده دست مردا

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخدااگه مثل هندبودشوهرم منوبخاطرجهزیه اتیش میزدفقط ۱۷سال پیش مبل نداشتم تازه یکی ازاشناهامون دخترازشهرگرفته بودبرده بودروستاانقدرسرجهازاذیت کرده این دختروجاروبرقی ایناشوانداخته زیرتراکتورله کرده

2740
همینو بگو  سر مهریه دعوا دارن که نمیتونیم بدیم انگار همون موقع میخوان مهریه بدن ولی توقع جهزیه ...

من ازجهیزیه شوهرم فقط لباسشویی یخچال ودوتافرش گرفت بقیه همش خودم الانم که الانه همه فامیلاشون تعریف میکنن و هیچ کدوم ازعروس جدیدانصف منم نیاوردن توفامیل ولی واقعا زن اگه یه قاشقم بیاره مردبایدجلوچشش باشه معامله که نیست تومیخوای یه عمرزندگی کنی باهم به همه چی برسین وسیله مردو زن نداره این حرفاچیه هرچی مردداره مال زنم هست والا

بخدااگه مثل هندبودشوهرم منوبخاطرجهزیه اتیش میزدفقط ۱۷سال پیش مبل نداشتم تازه یکی ازاشناهامون دخترازش ...

توهند یکی بخاطراینکه عروسش جهیزیه کم برد یکی از کلیه هاشو فروخت.هرکیم زشت باشه باید بیشتر جهاز ببره اونجا

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

ی روز خانوادت دعوت کن بعد پیش همه بگو شوهرم خیلی ناراحته میگه خانوادت برات هیچ کاری نکردن بهت جهیزیه خوبی ندادن 5سال داره اذیت  میکنه منو  . من چه گناهی کردم چه اشتباهی کردم . میشه باهم صحبت کنید مشکلات حل کنید  . هم بزار شوهرت ضایع بشه از حرفاش هم خانوادت در جریان باشن .