2733
2739

5 ساله ازدواج کردیم تو این 5 سال به هر نحوی جهیزیمو کوبیده توسرم از اولش انگار عارش میشد منو ب عنوان زنش تو جمع صدام کنه کلا تو جمع جوری رفتار میکنه ک انگار من وجود ندارم.چند روز پیش دعوامون شد باهام حرف نمیزد تا اینکه امروز گفتم بیا بگو ببینم ریشه مشکلاتت چیه ک سر هرچیزی به من میگی برو خونه بابات.....

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

وااااا مگه بزور زنش شدی 

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه جهیزیه ات چشه؟؟بگو مگه تو میخوای باهاش آشپزی کنی؟؟وضع خودش چه جوره؟از مشاوره های سایت کمک بگیر 

وای خدا چه قدر مردا مزخرف شدن 

از صبح همش دارم مشاوره میدم سر موضوع های الکی الکی 

احتمالا خانوادش تو گوشش میخونن

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2740

خودش تحفه ایی هست حالا؟

خلاصه گفت من با این مشکل دارم ک خونوادت واسه تو هیچکاری نکردن...گفتم مثلا چه کاری گفت ب هرجای این خونه نگاه میکنم وسایلاییه ک خودم خریدم...اینم بگم تو شهر ما کلا رسمه وسایلای بزرگو داماد میخره کوجیکارو خونواده عروس.جیزیه منم کم و کسری نداره ک هیچ بلکه همه تعریف میکنن و وسایلایی مثل کباب پز و سبزی خرد کن ک لازم نیست مامانم گذاشته بود

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بهونه ای نداره یه چیزی پرونده 

اگه بچه نداری قیدش رو بزن پیر میشی باهاش 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

پس ماهم چون یه مرد خونه و ماشین نداره باید باهاش دعوا کنیم؟منطقشون تو حلقشون

2706