2737
2734
بقیه رونمیدونم ولی من نتیجه چشم بسته تصمیم گرفتنمه.بایداول به عقلم رجوع میکردم بعدبه دلم.همون اول دی ...

وای خدا کمکت کنه،اینا دیگه کین😔😔خونوادت پشتت نیستن؟چند سالتونه هر دو؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بقیه رونمیدونم ولی من نتیجه چشم بسته تصمیم گرفتنمه.بایداول به عقلم رجوع میکردم بعدبه دلم.همون اول دی ...

شوهرت شغلش چیه؟خونواده ش وحشین چقدر!!!چجوری دووم میاری عزیزم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
چون نامزدم دستش مشکل داشت  ازم امضا گرفت ک مثلا یوقت طلاق نگیرم ازش 😒

بذار به حساب دلسوزی برای برادرش 

مثلا میخواسته آینده برادرشو تضمین کنه و چند سال بعد دبه نکنی و دستشو بهونه کنی 

بهش فکر نکن

2742
وای تو هم از این لحاظ مثل منی دوباره؟؟ من نامزدم اگه براش فرش هم بشم زیر پاش اخرش میگه خواهرمه زندیگ ...

اره من اوایل خیلی اینجوری بود خیلی ولی چندمسئله پیش اومد به خودش ثابت شد که واقعا اوناهم اذیت میکن کسی رو ولی باهمه ی وجود مادرشو کنارنزاشت وهنوزممممممم پشتشه

2738

توچشمام نگاه کرد گفت عاشق شده

(دوستمو میگفت)

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
وای خدا کمکت کنه،اینا دیگه کین😔😔خونوادت پشتت نیستن؟چند سالتونه هر دو؟

چراعزیزم خانواده م پشتم هستن همه جوره.اخلاق شوهرمم خدایی به جزبعضی اوقات که پرش میکنن خوبه.من متولد73هستم همسرم متولد64

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
شوهرت شغلش چیه؟خونواده ش وحشین چقدر!!!چجوری دووم میاری عزیزم

عزیزم توی شرکت توی شهرک صنعتی کارمیکرد.اول کرونابیکارشد هنوزم کارپیدانکرده یعنی واقعاتلاش کرده اماپیدانشده.

خانواده ش هم دارن تقاص پس میدن ولی بدیش اینه که نمیفهمن دلیلش چیه هی میگن مگه ماجزخوبی چکارکردیم که تقاص پس میدیم.دامادشون خلافکارشده.دخترشون توی یک زیرزمین به معنای واقعی حبس شده شوهرش نمیذارش جایی بره.میدونی خوشحال نیستم که زجرمیکشه دلمم میسوزه ولی تقاص کارخودشونه.تاالان 5بارسقط کرده و...

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍