2733
2734
اره...  کارمدد بانک تشریف دارن و به قول خودشون تحصیل  کرده و با فرهنگ

فقط ادعا دارن خواهرشوهربی فرهنگ منم تو پیام نوشته بود تقصیرمنه که یه مشت ادم بی سوادوگوز خودم حساب میکنم میخواستم بگم الان توفرهنگ داری با این طرز بیانت فقط ادعاست واگرنه ازیه ادم بیسوادم کمترشعورداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جلو خودم همیشه سکوت می‌کنه ولی مطمینم وقتی من نیستم ازم دفاع می‌کنه که اینقدر ازم بدون میاد البته ال ...

همون بهتر خوبه حداقل دفاع میکرد ازت شوهرت وگرنه رو سرت سوار میشدن 

زوزه میکشن برام  توله گرگایی که بادست خودم هار شدن 
2731
فقط ادعا دارن خواهرشوهربی فرهنگ منم تو پیام نوشته بود تقصیرمنه که یه مشت ادم بی سوادوگوز خودم حساب م ...

دقیقا

منم جوابشو ندادم😊 خدا جای حق نشسته

متاهل و متعهد تا پای جان   خدایا زندگی من و همسرم رو پر از عشق و صمیمیت و شادی و وفاداری و صداقت کن... خدایا مراقب زندگی قشنگمون باش من زندگیمو سپردم به خودت ای مهربانم

شما ها خیلی صبورید که چیزی نمی گید من بودم هفت جدو ابادشونو میوردم جلو چشمشون أه انقدر دارم هرس میخورم نمیدونستم مادر شوهرم اینجوری هست

پدر شوهرم با شوهرم دعوا کرده بود که اصلا ربطی به من نداشت تازه دو ماهی ازدواج کرده بودیم پدر شوهرم به شوهرم گفت خاک تو سرت هر چی ایم میگه گوش میدی منظورش من بودم شوهرم هم برگشت گفت مگه این سگ کیه که به حرفش گوش کنم ..هیچوقت یادم نمیره

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
خوب کردی گلم همون بهترکه بابعضی ادما دهن به دهن نشه ادم

اره

ولی هنوز تو دلم مونده 

اخه یجوری با ادم رفتار میکنه انگار من مونده بودم رو دست مامانم و فقط داداش ایشون اومد منو گرفت.. 

بخدا میخوام بترکم وقتی اینطوری میگه.. 

تازه امسال همش میگفت اینکه قبول نمیشه تو گوره که قبول بشه.. 

و قبول نشدم انقدر خوشحال بود که کم مونده بود جشن بگیره

میدونی واسه چی. 

بخاطر اینکه میگه خدا کنه هیچ کی به جایی نرسه من فقط کارمند خانواده بمونم همه به من احترام بزارن و اینا زیر دست من باشن😔

متاهل و متعهد تا پای جان   خدایا زندگی من و همسرم رو پر از عشق و صمیمیت و شادی و وفاداری و صداقت کن... خدایا مراقب زندگی قشنگمون باش من زندگیمو سپردم به خودت ای مهربانم
پدر شوهرم با شوهرم دعوا کرده بود که اصلا ربطی به من نداشت تازه دو ماهی ازدواج کرده بودیم پدر شوهرم ب ...

وا این چه حرفی بود زد معذرت خواهیم نکرد