2733
2734
نمیدونم عزیزم تاحد شوهرت پشتته اخه زیاد نمیشه به مرد جماعت تیکه کرد ولی خب همه مثل هم نیستن

وای تو هم از این لحاظ مثل منی دوباره؟؟ من نامزدم اگه براش فرش هم بشم زیر پاش اخرش میگه خواهرمه زندیگمه همه زندگیم به پاش میریزم.. انگار من دشمنشم. 

تو خواهر شوهر منو نمیشناسی که چخ جونوریه.. این همونه که وقتی ببینه داداشاش با زن داداشاش دعواشون شده خوشحال میشه و میگه بهتر اصلا نگران خودت نکن اینو طلاق بده چیه این بره گمشه یه خوشگلشو برات میگیرم.. به قول جاریم میگفت باید بهش بگم ما هممون طلاق بگیریم بریم تو راحت میشی؟؟؟ 

متاهل و متعهد تا پای جان   خدایا زندگی من و همسرم رو پر از عشق و صمیمیت و شادی و وفاداری و صداقت کن... خدایا مراقب زندگی قشنگمون باش من زندگیمو سپردم به خودت ای مهربانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه نداری

1دختر19ماهه دارم.ازبعدازبچه دارشدنم همسرمو بیشترکشوندن سمت خودشون.

رفت وامدمو کم کردم ارامش داشته باشم

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
حتما برو  اخه این مردم فرهنگشو ندارن یکیشون نه یکیشون بالاخره ممکنه حرفی بزنه اینجوری جلوی ...

باشه میرم میگیرم ولی رو نمیکنم 

ولی مدرکشو دارم

متاهل و متعهد تا پای جان   خدایا زندگی من و همسرم رو پر از عشق و صمیمیت و شادی و وفاداری و صداقت کن... خدایا مراقب زندگی قشنگمون باش من زندگیمو سپردم به خودت ای مهربانم
2731

میگم خانوما چی میکشید خدا صبر بده بهتون خودش انتقامتونو میگیره فک کردین عین ادم میتونن زندگی کنن شماهرچقدر سکوت کنید گناهشون بیشتر میشه فقط خدا همین و تمام💙💙💙

زوزه میکشن برام  توله گرگایی که بادست خودم هار شدن 
باورکن خیلی برام عجیبه معمولابعیده اینجوری پیش بیادیاتوخوبی به دل نمیگیری

نه اتفاقا من اوایل خیلی حساس و بدبین بودم چون تو ازدواج اولم خانواده همسر قبلیم خیلی اذیت میکردن اما اینها اینقدر صبوری کردن و درک کردن من چرا حساسم تا کم کم باهاشون عالی شدم و متوجه شدم همه مثل هم نیستن ،خانواده همسرم هم خیلی خیلی به من محبت کردن هم به پسرم که از ازدواج اولمه و با ما زندگی می‌کنه،یعنی همه کاری برا پسرم میکنن و انگار از خانواده خودشونه 

منم گذر زمان بهم فهموند خیلی نباید اعتماد کرد به حرف مردا کلا شوهرم خوبه ولی خب اوناباعث شدن گاهی هم ...

اره ولی خیلیا خواستن نظرمو نسبت به ازدواج و شوهر کردن تعقییر بدن که نتونستن

اره ولی خیلیا خواستن نظرمو نسبت به ازدواج و شوهر کردن تعقییر بدن که نتونستن

میگفتن بزرگتر بشی میفهمی بهت میگن ترشیده گفتم حرفم یکیه  حالا هرچی میخوان بگن 

1دختر19ماهه دارم.ازبعدازبچه دارشدنم همسرمو بیشترکشوندن سمت خودشون. رفت وامدمو کم کردم ارامش داشته ب ...

خدا خودش کمکت کنه ان شاالله توهمین دنیا تقاص کاراشونو پس میدن 

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
خداروووووشکر  قدرشون بدون

ممنونم،چشم دوست گلم،البته از وقتی متوجه شدم اینقدر خوبن منم از هیچ کاری براشون دریغ نکردم اونا هم همیشه تا کاری براشون بکنم در صدد جبران بر میان و هرکاری میتونن برام میکنن