2752
2734
اره ولی هنوز تو دلم مونده  اخه یجوری با ادم رفتار میکنه انگار من مونده بودم رو دست مامانم و ف ...

میدونم درکت میکنم خواهرشوهرمنم دقیقا همینجوره دوست داره بگه ازهمه بالاترم ولی شمااهمیت نده گلم بزار فک کنه بالاتره انقد عقده ای که دوسال پیش مانتو خریداومدگف اینو خریدم350ولی دوست ندارم درحالی که اصلا قیمتش گفتن نداشت

ای کاش من اونجا بودم تک تک شونو به درک واصل میکردم عه اعصابم بهم ریخت شوهرت ازت دفاع نمی کنه 

اوایلنمیذاشت کسی بهم حرف بزنه بعدازیه مدت نمیدونم چراکلاتغییرکرده.طرفدارشون شده.

پدرش برای دخترم باپولی که یواشکی ازشوهرم گرفته بودگوشواره خریدکه خداروشکر اصلا گم شدمعلوم نیست چجوری بعدخواهرشوهرم پیام دادپول گوشواره بریزبه حسابم.

الان 1ساله شوهرم بیکارشده.تازه اومدن میگن اجاره عقب نیافته ابرومون. بره یوقت.ماهانه 1ونیم خانداده م فقط قسط منومیدن که حرص نخورم مگه حقوق بابام چقدره اخه😭

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بهش گفتم جلو پدر مادرت واسه چی به من میگی سگ خندید اصلا بگو گفت ببخشید .. عصبانی بودم .. هیچی&nbs ...

من بودما میزدم شتکش میکردم که دیگه نتونه بخنده فقظ بشینه گریه کنه 😕

زوزه میکشن برام  توله گرگایی که بادست خودم هار شدن 
میدونم درکت میکنم خواهرشوهرمنم دقیقا همینجوره دوست داره بگه ازهمه بالاترم ولی شمااهمیت نده گلم بزار ...

اره 

منم نتیجه گرفتم سکوت کنم تا بیشتر بسوزه

وقتی جواب ندی ای حرص میخورههه

متاهل و متعهد تا پای جان   خدایا زندگی من و همسرم رو پر از عشق و صمیمیت و شادی و وفاداری و صداقت کن... خدایا مراقب زندگی قشنگمون باش من زندگیمو سپردم به خودت ای مهربانم
2731
اوایلنمیذاشت کسی بهم حرف بزنه بعدازیه مدت نمیدونم چراکلاتغییرکرده.طرفدارشون شده. پدرش برای دخترم با ...

وا اینا دیگه قوم عجوج مجوجن ناراحت نشی😮😀

وااااا اخه چراواقعا

همش پدر شوهرم دعوا راه مینداخت خدا بیامرز من آدم بده میشدم یه بار شوهرم گفت به بچه چای ندید پدر شوهرم دعوا راه انداخت با شوهرم مادر شوهرم گفت تقصیر خودش نیست زنش این چیزها رو یادش میده اونم جلو مهمون خاله شوهرم با پسر و عروسش اونم بهشون گفت الان مثلا چی گفتن شاید دوست ندارن بچشون چای بخوره شما چتونه

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

خییییلیه 

دلم نمیخواد دیگه مرورشون کنم 

دلمو شکستن خودشونم خیری از زندگیشون ندیدن و نمیبینن چون نبخشیدم 

الان که یک ماهه مادرشوهرم مرده 

ادم کینه ای نیستم ولی نمیتونم ببخشمش باید جواااب بده 

همش پدر شوهرم دعوا راه مینداخت خدا بیامرز من آدم بده میشدم یه بار شوهرم گفت به بچه چای ندید پدر شوهر ...

واقعا که متنفرم ازادمایی که همه چیو ازچشم عروس میبین منم هراتفاقی بیفته حتی اگه حضور نداشته باشم میگن زنش یادش میده

همش پدر شوهرم دعوا راه مینداخت خدا بیامرز من آدم بده میشدم یه بار شوهرم گفت به بچه چای ندید پدر شوهر ...

وا خدا بخیر کنه  اینا دیگه ازت غول ساختن

وای بچه ها،نمیتونم تصور کنم در کنار چحور آدمایی هستید،اینا کین و از کجا اومدن؟؟!!!

بقیه رونمیدونم ولی من نتیجه چشم بسته تصمیم گرفتنمه.بایداول به عقلم رجوع میکردم بعدبه دلم.همون اول دیدم مخالف ازدواجمون هستن بایدپس میکشیدم نه ادامه بدم.جشن نگرفتن برام طلانخریدن وهیچ کاردیگه ای بعدهم یکهفته بعدعروسیم رفتن خواستگاری برای شوهرم.اومدن بهم گفتن یابرو یابمون وزجرت میدیم کاش رفته بودم.خواستگاری دخترعمه ش رفته بودن بدون اینکه شوهرم خبرداشته باشه باهاشون دعواکردو... ولی نمیدونم چرراچندمدته طرفدارشون شده

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
من بودما میزدم شتکش میکردم که دیگه نتونه بخنده فقظ بشینه گریه کنه 😕

ای خواهر چیزهایی دیدم و شنیدم و ریختم تو دلم که نگم برات فقط شوهرم که ادعا میکنه من خیلی هم خوبم حتی به خاطر اینکه در ماشین محکم بستم تو خیابون جلو برادرش کتکم زد ماشین میرفت و میومد جلو راننده یه چک زد تو گوشم بعدش مشت و لگد میگفت باید ادبت کنم  هیچوقت هم ببخشید نگفت

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.