2733
2734
عنوان

ب نظرتون چجوری ب داداشم بگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 29 پست
بنظرم از حالت نصیحت بیا بیرون  بگو داداش من پشتم ب تو گرمه ، اونایی ک داداش دارن پز میدن ک داد ...

ازدواج کردم. بخدابامهربونی هم باهاش حرف میزنم

الان امسال باهمه ی اینکاراش بازنسبت ب پارسالش خیلی بهترشده

پارسال مامان بابام جلوش گریه میکردن بابام میگ اصن انگارمغزش تعطیل شده بود نمیگف اینایی ک گریه میکنن مامان بابامن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش رفیق باش اگه دوست نباشی داداشت به حرفت گوش نمیده. منم داداشم 16 سالشه باهاش خیلی راحتم جوریه ک ...

سعی میکنم ب مامان بابامم میگم گیر ندین بهش هرچقد گیربدین دورمیشه ازخونه ولی واقعا دیگ از چش بابام افتاده

خیلی خواستم دراین مورد باهاش حرف بزنم همه حتی یکی دوتاازدوستاش ک دیگ ولش کردن بهش گفته بودن اینکارا ...

دادش بزرگه منم اینجوری بود. خون به جیگرمون کرد 5سال از من بزرگتره من نمیتونستم اونموقع چیزی بگم. داداشم مشروب می‌خورد فقط خداروشکر سمت چیزای دیگه نرفت. مست می‌کرد دعوا می‌کرد تو کوچه خیابون. وای یاد اونموقع ها افتادم چ روزای بد وسختی بود. با بابام دعوا می‌کرد. شبا تا سه چهار صبح نمیومد خونه. با دوستاش دو هفته یبار میرفت مشهد. چه کارای می‌کرد اونجا عکساش و دیدم. سنش رفت 21 22 خیلی بهتر شد خداروشکر. سرگرم کار شد بعدش زن گرفت الان خیلی به حرفمون گوش میده خدارو هزار مرتبه شکر. آقا شده. ایشالا داداش شما هم این سن و بگذرونه درست شه. سنش خیلی سن حساسیه. فقط میگم باهاش دوست باش همین

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2728
ازدواج کردم. بخدابامهربونی هم باهاش حرف میزنم الان امسال باهمه ی اینکاراش بازنسبت ب پارسالش خیلی به ...

عزیزم خب بگو جلو همسرم خجالت میکشم 

کاش پشت و پناهم بودی 

تو تنها برادرمی 

گریه کن غیرتش ب جوش بیاد 

کاش ی کار خوب براش پیدا میکردین 

یا کلا از اون محل میرفتین

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2740
از 15 سالگی شروع کرد هر سال بدتر میشد تا 21 22

داداش منم از۱۵سالگی اینجوری شده الان رفتم باهاش حرف زدم ولی ب شوخیو خنده گرف گف دیگ بااون پسره نمیگردم

خداکنه بهتر شه الانم بابام داره داغون میشه

چن نفر ب بابام گفتن پسرتو نزار با هرکسی بگرده بابام اومده خونه داغون شده 

پسر داشتن خیلی سخته. نمیگم. دختر راحته ولی دختر میشینه کنج خونه اما پسر بچه بیرونه

اره بخدا بابامم میگ میگ کاش اینم دختر بود

الان قیافه ی داداشمن تغییر کرده لاغرترشده صورتش و چشاش یکم رفته تو

مامان بابام هی میگن این حتما یه چیزی میکشه اینجوریه

داداش منم از۱۵سالگی اینجوری شده الان رفتم باهاش حرف زدم ولی ب شوخیو خنده گرف گف دیگ بااون پسره نمیگر ...

امان از این خاله زنکای فضول. دوست بد خیلی بده. داداش منم تحت تاثیر دوستاش اینجوری شد

صبر و تحمل داشته باشید. سمت مواد و دزدی نره هیچی نمیشه. باهش راه بیایید تا این سن مضخرف تموم شه

امان از این خاله زنکای فضول. دوست بد خیلی بده. داداش منم تحت تاثیر دوستاش اینجوری شد صبر و تحمل داش ...

مام میترسیم بره سمت این چیزا 

الانم یه دوستی داره ک تو یه روز یه پاکت سیگارمیکشه  داداشم همش پیش اونه 

بابام چن باررفته بابابای پسره حرف زده گفته نزاریم اینا هموببینن ولی باباش گزاشته کف دست پسرشو داداشمم بابابام دعواکرده

بابای اون میگ من بیخیال پسرم شدم

اره بخدا بابامم میگ میگ کاش اینم دختر بود الان قیافه ی داداشمن تغییر کرده لاغرترشده صورتش و چشاش یک ...

درکت میکنم خیلی. برادر از جون آدمم عزیز تره.من بهت قول میدم تو میتونی سر به راهش کنی. به قول دوستمون بگو تو پناه منی من باید به تو تکیه کنم دوس ندارم جلو خانواده شوهرم خار و خفیفم کنی.بگو مادرشوهرم میگه داداشت چقد اقاس. این میگه داداشت چقدر خوبه. همش ازش تعریف کن.براش تولد بگیر. یکاریکن تند تند بیادخونت سرگرم شه. رفتی خونه بابات باهاش هی گرم بگیر. بگو مشروب میخوری بیا پیش خانواده این کار و کن. از این حرفا

درکت میکنم خیلی. برادر از جون آدمم عزیز تره.من بهت قول میدم تو میتونی سر به راهش کنی. به قول دوستمون ...

سعی میکنم ب مامان بابامم میگم ب جای دعوا باهاش دوست باشین ولی مامانمم اخلتقش یه جوریه ازبچگی بهمون گیرمیدادبعضی وقتا میگم مامان بخاطرگیردادنای توالان ازخونه فراریه

2706