2752
2734
عنوان

به پسرا نباید گفت دوست دارم یا دلم برات تنگ شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 77 پست
چندسالتونه؟؟ با چه رنج سنی نشیت و برخاست داری شما 

به نظرت بعد از چند ماه از شروع رابطه باید گفت؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
همیشه احساس واقعیتو به افراد بدونه رودربایستی ابراز کن عزیزم این به نفع خودتم هست چون قصد واقعیش از ...

دقیقا متاسفانه سر همین منظور طرفمو متوجه نشدم و روابطمون تا آخرش نامعلوم بود ولی بهم حس داشتیم

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن دخترا نباید بگن پسرا پررو میشن دور برمیدارن فکر میکنن کسی ان و... با خودشون میگن دختره رو بدست ...

این مضخرفاتو بنداز دور بااین چیزا گند زدن ب روابط طرف ک سالم وبالغ باشه بااینچیزا چیزیش نمیشه یچیز کلی نیست ک این مورد درباره دخترام هست بعضی دخترا تای نر دورشون میبنن فک میکنن عااا طرف عاشق ودلخسته من شده و دور برمیداره 

تو حستو بگو اگ طرف عوض شد بدون مشکل از اون بوده شخصیتش مشکل داره اینو منی ک تجربه دارم میگم بت

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
اتفاقا باید گفت بعد دیدی روش زیاد شده دیگه نباید بگی تا بیاد سمتت اتفاقا اینجوری بیشتر سمتت گرایش پی ...

ولی میرن ها.

میگن اینو که بدست اووردم حوصلشون سر میره میرن سراغ بعدیا

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2731
به نظرت بعد از چند ماه از شروع رابطه باید گفت؟

یه جایی بعد از چندسالم نباید گفت

یه جایی میتونی هر وقت واقعا دلت تنگ شد ابراز کنی 

اون جاش مهمه 

اون آدمش مهمه

اون سطح رابطه ای که بوجود اومده مهمه 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
😑😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 به شعور و اگاهی رابطه ...

شعور رابطه رو خیلی از پسرا ندارن که اونقد بی ظرفیت و عوضین که تا بفهمن طرف میخادشون ادعاشون میشه ومیرن همین

نود درصدشون همینن 

مگه پسرا قلب و احساس ندارن؟؟

مثلا بعد از چند وقت از شروع رابطه باید ابراز احساسات کرد؟

وا:/

یعنی چی واقعا؟ همونطور که ما دخترا دوست داریم طرف دلتنگمون بشه و ابراز احساسات کنه خب پسرا هم دوست دارن دیگه!

البته زیاده روی کردن خوب نیس. چه دختر چه پسر

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗و شبی که پایان تمام درد هاست....!:)

از تجربه های منفی بقیه تو زندگیت استفاده نکن 

این کارها نه کسی رو عزیز کرده و نه خفیف

باید ببینی آدم مقابلت کی هست

اگه با دو تا دلم تنگه میره پس چرا با همچین ادمی میمونی!

بنظرم بگو

۲حالت داره

یا بی جنبه‌س

یا با جنبه

اگر بی جنبه باشه و با شنیدن دوست دارم یا دلم تنگ شده ،بخواد سرد بشه و مغرور بشه ، پس چ خوب ک زودتر شناختیش و بنظرم این رابطه ادامه پیدا نکنه خیلی بهتره

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم