2733
2739
عنوان

ب نظرتون چجوری ب داداشم بگم؟؟؟

637 بازدید | 29 پست

من یه برادر دارم ۳سال از من کوچیک تره۱۷سالشه 

دوساله خیلی ریده ب خودش بادوستای بد میگرده سیگار پارسال دستشو خطخطی کرده بودهنوزم جاش یع بارم سمت ماری جوانا رفته. ب مامان بابام بد دهنی میکنه هرچی بهش میگن دادو بیداد میکنه .

شبابیرون میره الانم اصلن درس نمیخونه و میره سریه کار ک دوستاشم اونجان و پولشم معلوم نیس چیکار میکنه ب حرف ماهم اصلن گوش نمیده.

دیروز اینستاشورو گوشیه من نصب کرد درستش کنه اینستاش مونده حالا رفتم توپیامای اینستاش چیزای بدی دیدم.

یکی ازدوستاش بهش گفته بیابریم شراب خریدم

یکیش گفته گل بکشیم

هی قراربیرون رفتن گزاشتن باهم

یکیشم ک خیلی خراب بود حرفای زشت زده بودو درخواست کارای زشت ب داداشم داده بودداداشمم فوشش داده بود این پیاماهم برا۴ .۵ ماه پیشه چون بابام بااون پسره دعواکرده بود ک دیگ طرف داداشم نیاد.

حالا من میخوام باهاش حرف بزنم ب نظرتون چجوری اینارو بگم بهش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام دیگ خسته شده ازدستش پارسال یه شبو باداداشم دعواکرده بودرفته بودتا صبح سرخاک مامان باباش خوابیده بود😭

ما نمیخوایم داداشم خراب شه یه دونه پسره واقعا مامان بابام پیر شدن چیکارکنیم؟

2728

باهاش رفیق باش اگه دوست نباشی داداشت به حرفت گوش نمیده. منم داداشم 16 سالشه باهاش خیلی راحتم جوریه که تو خونمون فقط به حرف من گو‌ش میده. 

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 

بنظرم از حالت نصیحت بیا بیرون 

بگو داداش من پشتم ب تو گرمه ، اونایی ک داداش دارن پز میدن ک داداشم پشت و پناهمونه ، 

اگه مجردی بگو ، اگه فردا ازدواج کنم شوهرم رفیقاتو ببینه ، فردا روزی تو روم میزنه ، سو استفاده میکنه ، بی کس میشم 

یکم جلوش اشک بریز 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2738

من این کارو کردم برادرم دیگه احترام حالیش نیست به نظرم دخالت نکن.با محبت جذب خانواده اش کنین.به روش بیاری ایراداتشو،حیا و معذورات از بین میره

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
باهاش رفیق باش اگه دوست نباشی داداشت به حرفت گوش نمیده. منم داداشم 16 سالشه باهاش خیلی راحتم جوریه ک ...

خیلی خواستم دراین مورد باهاش حرف بزنم

همه حتی یکی دوتاازدوستاش ک دیگ ولش کردن بهش گفته بودن اینکارارو نکن

الانم یکم باهام راحت ترشده شماره دوس دخترشو میده بهم و باهاش دعواش میشه بهم میگه

ولی هروقت درمورد این چیزا بخوام باهاش حرف بزنم دادوبیداد میکنه بامهربونیم باهاش حرف میزنم ولی گوش نمیده

از در دوستی باهاش وارد شو،تو این سن خودشو علامه دهر میدونه  واینکه چند تا آدم داغون رو براش مث ...

خیلی میگم

یکی ازفاملامونم داغونه پیره اونوبراش مثال میزنم میگم ولی حرفای دوستای خرتبش بیشترروش اثر میزاره

2706