2733
2734
عنوان

پولدارابیایدجمع شیدببینم دغدغه هاتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6210 بازدید | 265 پست
بابا دغدغه تو قربون،خب نمیتونی بچه دار نشو دیگه گریه برا چیه!کی گفته بچه تنها آسیب میبینه ؟شما که پو ...

وضع مالی شوهرم خوبه دخترم همه جوره تامینه دیشب رفتم دکتر گفت خانم بیکاریا الان قرن قرن تک فرزندیه ۴۰ سالم برای مادر دوباره شدن دیره همین یکی رو با کیفیت بزرگ کن نمیخواد به دومی فکر کنی گفت ما که دکتریم بچه هامون الان باهامون کاری ندارن وای به حال شما یکم آرومم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اردیبهشت چرا تموم نمیشه دغدغه ام اینه الان این

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

پدر من خیلی پولداره 

مقام بالایی تو کشور داره شاید بعضیا بشناسنش بگم

دغدغه من اختلالمه

و اخلاق خواهرم اذیتم میکنه

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2731

مالی هیچ مشکلی نداریم خونه ماشین ویلا مسافرت یعنی همه چی اوکی هست اما همسرم درونگرا هست یعنی یبار نشده این بشر بغلم کنه و حرف عاشقانه بزنه ، دغدغه ام فقط همینه 😂 اینم اگه نرمال بودااا غمی نداشتم والا

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
دخترای پولدار واقعی اصلا دنبال ازدواج نیستن مگر اینکه شما پولدار تو چقدر دارایی و با ذهن ثروتمند ...

دقیقا

دخترای پولدار دنبال شوهر کردن نیستن

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
اکثرا پولدار هایی که باهاشون برخورد داشتم اتفاقا دغدغه پول داشتن😁

دقیقا

هی میخان پول رو پول بزارن

خو لامصب از این پولا کی میخوای لذت ببری

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉

من دغدغه مالی ندارم از لحاظ مالی ساپورتم (خونه، ماشین، شغل دارم)

غصه مامانم رو می خورم که بیماره 

غصه بابام رو میخورم که مریضه

غصه دیگه ام اینه واژینیسموسم از زندگی عادی محرومم

غصه دیگه ام خانواده همسرم هست که خون به جیگرم کردن

با پولی که دارم نمی تونم هیچ کدوم از این مشکلات رو حل کنم 

یادم نمیاد آخرین باری که با احساس امنیت خوابم برده کی هست

ما خونه ماشین درست و حسابی نداریم ولی از پولدارای دور و ورمون بهتر زندگی کردیم 

یسری از پولدارارو ب چشم دیدم ک مث گداها زندگی میکردن..میوه سبزیجات ته باری و پلاسیده و ارزون قیمت..دونفر یکی غذا سفارش دادن و حتی غذاکم پختن و کم خوردن..ب این پی بردم هرچی پولدارتر گداتر

مالی هیچ مشکلی نداریم خونه ماشین ویلا مسافرت یعنی همه چی اوکی هست اما همسرم درونگرا هست یعنی یبار نش ...

اینکه مشکلی نیست شما خودت بروسمتش بغلش کن شاید اخلاقشه مهم پوله که دارید خوشبختید بی پولی خیلی سخته سختع بچت چیزی بخاد نتونی براش بخری😭😭