2733
2734
عنوان

فیستول واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 6980 بازدید | 34 پست
سلام سوگند جان رفتین عمل جراحی منم قرار هست برم میخوام بدونم عملتون چطور بود توروخدا جواب بدید نگران ...

خآنم شما از کجا فهمیدید فیستول دارید الان عمل کردید تو رو خدا جواب بدید منم تمام ادراری از واژنم میاد

فقط خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جواب منم بدید اگه پیامم رو دیدید

سلام من رفتم تااتاق عمل دکتر سوزن زد توشکمم بی حس کنه ک سوندشکمی بزنه برام بی حس نشدم گفت برو بعدتفربعدی بیا تابیهوشت کنم بعدکه اومدم بیرون کارکنای بیمارستان گفتن این نمیتونه بهت کمک کنه یه دکتر دیگه بهم معرفب کردن رفتن پیشش اون تواتاق عمل چکم کرد با سیستوسکوپی و پرکردن مثانه بعدک بهوش اومدم گفتن هیچیت نبوده چون زایمان طبیعی داشتی و واژنت بخیش جوش نخورده وقتی ادرارمیکنی پخش میشه فک میکنی فیستول داری خدابهترمیدونه کدومش درست گفته

سلام من رفتم تااتاق عمل دکتر سوزن زد توشکمم بی حس کنه ک سوندشکمی بزنه برام بی حس نشدم گفت برو بعدتفر ...

انشالله که واقعا مشکلی نباشه ولی من مطمئنم از واژنم خارج میشه کاملا و دکتر هم تایید کرد متاسفانه 

فقط خدا
2742