2737
2734
عنوان

فیستول واژن

6910 بازدید | 34 پست
sarfaraz
مدیر استارتر
تعداد پست: 244
عنوان
174 بازدید| 15 پست

اگ کسی فیستول واژن داشته راهنمایی کنه من الان ۴۰ روزه زایمان طبیعی داشتم  ودیروز رفتم دکترمعاینم کرد گفت مشکلی نداری همچین چیزی ممکن نیست برات پیش بیاد ولی من مطمعنم ادرارم ازسوراخ ادرار نمیاد از واژنم میاد...بعدهم اسرارداشتم ک اشتباه نمیکنم گفت اگه من‌دکترم تشخیصم اینه که فیستول نداری و تشخیصمم حرف نداره اخر سربرام ازمایش ادرارو سونوازمجاری ادراری نوشت گفتم‌برااون مشکله ک گفتم بهتون گفت نه واسه عفونت ادراری یه کم بوی ادرارمیدادی..اونوقت موقع معاینه اون دستگاه پلاستیکی رو ک ازواژنم دراورد گفت‌ببین اگ فیستول بود این پرادرار میشد .بعدشم من تازه حموم بودم لبااسامم تمیزبود اونم ک بخاطرکرونا ماسک داشت چجور بودی ادرارو ازمن فهمید حس میکنم دروع میگه اخه قبل زاییدن بمن‌گفت‌ک میاد سزارینم میکنه ونیومد طبیعی زاییدم هرچی زنگش زدم سرکارم گذاشت توروخدااگه کسی این مشکلو داشته بیاد راهنمایی کنه چیکارکنم خیلی نگرانم اصلا افسردگی گرفتم الانم رفتم دسشویی ادرارم رنگ خون بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا باید فیستول داشته باشی تو ک طبیعی زایمان کردی.ادرارت هنگام دفع میاد؟یا خودبخود

موقعی ک ادرارمیکنم ازهردوطرف میاد دکترهم میگه نستی ادرار یابی اختیاری نداری فیستول نیست

2738
درست گفته.فیستول اصلا موقع ادرار نیس.خودبخود لباس زیرت خیس میشه.و جراحیم نشدی ک ایجاد بشه

خب پس این چ مشکلیه خدا ازدهن تو و دکتربشنوه منم دلم میخاد حرفتون درست باشه فیستول نباشه ...انشالله که اینطورنیست ولی موندم چرا از وازنم ادرارمیاد میگم نکنه مجاری ادراریم اسیب دیده ک این جوریه

باز تو خوبی 

من بعد زایمان طبیعی گیر داده بودم که دکتر اشتباه منو دوختین😖میگفتم شکل رو تغییر دادین و اصرار هم داشتم چون حسم واقعا  این بود

بعد انقدر رفتم دکتر دیوونش کردم

تا اینکه به مرور ورم خوابید و به شکل گذشته برگشت

اخرش فهمیدم عفونت مختصر رحم بود ولی من اینجوری حس میکردم 

خب پس این چ مشکلیه خدا ازدهن تو و دکتربشنوه منم دلم میخاد حرفتون درست باشه فیستول نباشه ...انشالله ک ...

عزیزم من یه مشکلی داشتم ببین شبیه من هستی یا نه

من بعد از زایمان طبیعیم چند مرتبه بی اختیار دفع ادرار داشتم یبار داشتم سشوار به بخیه هام میگرفتم و متوجه شدم .......

دکتر رفتم گفتن طبیعیه به مرور بهتر میشه .

الان بچم 2 سالشه و خیلی بهتر شدم .عزیزم منم حس شما رو داشتم و این به خاطر اینه که حس میکنی قسمت دفع ادار کاملا بی حسه و ادرار از جای دیگه خارج میشه. نگران نباش به مرور بهتر میشی.من الان بهترم ولی موقعی که معذرت میخوام حس دفع دارم باید سریع تخلیه بشه مثانه .مثل قبل از بارداریم نیستم که یه روز کامل میتونستم خودمو نگه دارم.

اما بهم گفتن باید موقع دفع ادرار تخلیه تو چند مرتبه باشه .یعنی در حین دفع خودتو سفت نگه داری و دفع قطغ بشه دوباره ادامه بدی.من اوایل اصلا نمیتونستم و واقعا ناراحت بودم .

انشاالله خوب میشی عزیزم نگران نباش

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
باز تو خوبی  من بعد زایمان طبیعی گیر داده بودم که دکتر اشتباه منو دوختین😖میگفتم شکل رو تغییر ...

من همین حالا هم حس میکنم بخیه ها رو یجوری زده که یه سره شده یعنی انگار وصلشون کرده بهم   

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
شما که نمیتونی بگی از واژنت میاد.اینو یه جا خوندی و داری فکر میکنی اینجوریه.

ن ولا اصلا وقتی دست گداشتم دیدم ازاونجامیادتعجب کرد ا۱لا همچین چیزیو نمیدونستن هست زدم تونت راجبش خوندم 

2706