2752
2734
عنوان

فیستول واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 7094 بازدید | 34 پست
چطور تشخیص میدی از واژنت میاد؟

چندین بار اب زیادخوردم نرفتم دسشویی تاادرارم زیادشد بعدموقعی که ادرارمو دفع کردم بافشار اینکاروکردم انگشتمم گذاشتم تو وازنم بافشارمیریخت ب انگشتم ازواژن میومد نصفش

عزیزم من یه مشکلی داشتم ببین شبیه من هستی یا نه من بعد از زایمان طبیعیم چند مرتبه بی اختیار دفع ادر ...

اینجوری که باعث عفونت ادراری میشه قطعش کنی...نه ببین من الان راه ادرارمم دردمیکنه این به کنار ازطریق کلیتوریس هم نمیتونم ارضابشم دست ک بزنم بعدش دردمیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندین بار اب زیادخوردم نرفتم دسشویی تاادرارم زیادشد بعدموقعی که ادرارمو دفع کردم بافشار اینکاروکردم ...

اگر این که میگی باشه و مطمئنی یعنی بین مجاری ادراری و واژنت فیستوله که این تشخیصش سخته.چون اگر از مثانه باشه لباس زیر خیس میشه

باید بری پیش جراح کلیه و مجاری ادراری.دکتر تو نتونسته اینو تشخیص بده چون پایینتره فیستولت.امیدوارمم ک نباشه همچین مشکلی ولی تشخیصش با جراح مجاری ادراریه

2731
اگر این که میگی باشه و مطمئنی یعنی بین مجاری ادراری و واژنت فیستوله که این تشخیصش سخته.چون اگر از مث ...

خب برم پیش دکترمجاری ادراری چجوری تشخیص میده...نرم پیش یه دکتر زنان دیگه؟؟

خب برم پیش دکترمجاری ادراری چجوری تشخیص میده...نرم پیش یه دکتر زنان دیگه؟؟

نه.زنان نمیتونه کاریش کنه.دکتر اورولوژی با یه سری روشهایی مث سیستوسکوپی و ...

یه راه دیگم اینه ک یه تامپونی چیزی بزاری تو واژنت و بررسی کنن

نه.زنان نمیتونه کاریش کنه.دکتر اورولوژی با یه سری روشهایی مث سیستوسکوپی و ... یه راه دیگم اینه ک یه ...

باش مرسی ..حالادیگ ادرارم کامل ازواژنم میاد ازسوراخ ادرارنمیاد..ای خداچیکارکنم 😭😭😭😭😟

سلام خانم شما رفتید دکتر؟ چی شد بالاخره؟

من سال ۹۲ بعد از سزارین این مشکل برام به وجود اومد چون بچه خیلی پایین بود و سرش باعث آسیب به مثانه شد و فیستول مثانه به رحم به وجود اومد. دوماه بعد سزارین عمل کردم و خدارو شکر خوب شدم. ولی الان دوباره یک ماه پیش سزارین شدم و احساس میکنم دوباره همین مشکل پیش اومده خیلی استرس دارم.

اینجوری که باعث عفونت ادراری میشه قطعش کنی...نه ببین من الان راه ادرارمم دردمیکنه این به کنار ازطریق ...

سلام پس ازگذشت تقریبا2سال مشکل ادرارازطریق واژنتون حل شد؟واینکه ازطریق کلیتوریس ارضانمیشدی ودردت میومد؟