2752
2734

نمیدونم چیکار کنم از گریه استرس بچم افت ۵۰درصد داره گفتن باید سمعک بزنه تست دوماهشه واکنشاش خوبه تست عفونتم چیزی نبوده خدایا من چیکار کنم چ چله ای بردارم جواب بگیرم گفتن ۶ماهگی بیا تست بگیرم بهش سمعک بدیم نه ازدواجم فامیلی بود نه زردی نه ناشنوایی نمیدونم چرا اینجوری شد توروخدا دعا کنید برا دخترم حمد بخونید خدایا همیشه تو زندگیم معجزه کردی توروخدا برای اخرین بار معجزه کن دیگه هیچی نمیخوام 

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حامله ام اگه قابل باشم از ته قلبم برای فرشته ات دعا میکنم

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2731

خوندم الهی هیچکس با بچه اش امتحان نشه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات