2733
2734
عنوان

دعوای امشب مادرشوهرم با منو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4855 بازدید | 165 پست
اسی توعروس خیلی بدجنسی هستی شوهرتم تومشتت گرفتی به مادرش بخاطر توتوهین بکنه مادرشوهرت مظلومه بیچار ...

من مادرشوهرم اشکش درنیومده تو خودت اشکت دراومده😂😂😂

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

عزیزم میزاشتی غذا بیاره اینقدر لطف کرده پرستار هرچی خوب باشه دلسوز نیست میگن جلوی کسی ک بچه نداره قربون صدقه بچتون نرید ک دلش بشکنه اه بکشه اه کشیدن خیلی بده زندگی ادمو وارونه میکنه مادرشوهرت بنده خدا زنه خوبی به نظرم شاید قدیمی فک کنه ولی دلسوره

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
فعلا که اشک خودت دراومده😂 فکر کنم ترشیدی؟؟؟

توازکجا فهمیدی ترشیدم؟ مگه سالم میدونی؟؟

همسرخوب میخوام نه مث توکسی که مادرش فروخته

ولی خیلی مغروری

راحت دل میشکنی

انشالله خداهم دل تو بشکنه 

شایدتوهم مجردشدی وترشیدی

بخدا سپردمت جوابت بده

توازکجا فهمیدی ترشیدم؟ مگه سالم میدونی؟؟ همسرخوب میخوام نه مث توکسی که مادرش فروخته ولی خیلی مغرور ...

اون وقتی که تو بمن اینجور میگفتی فکر نمیکردی دل م بشکنه با حرف من دلت شکست؟

توازکجا فهمیدی ترشیدم؟ مگه سالم میدونی؟؟ همسرخوب میخوام نه مث توکسی که مادرش فروخته ولی خیلی مغرور ...

والا خیییلی راحت فحشتو مبدی یچیزیم گفتنی واگذار میکنی 

خدا داره میبینه من چیزیزبهت نگفته بودم که اینجوری پریدی بهم 

خییلی دل سیاهی ان شالله خدا خودش میدونه چجوری باهات رفتار کنه

قربون خدا برم داره میبینه کی دل کسیو میشکونه. 😏😏

2706