2733
2739
عنوان

بیاین یچیزی براتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 40 پست
من فقط ازهرحشره ای که زیادپاداره میترسم مثل هزارپا....

دقیقن چن وقت پیش😂

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حشره یا مارمولک ببینم چنبره میزنم روش قشنگ می‌کشمش ترس ندارن خداوکیلی اینا که،😐

میگم که اونروزم ک دیدم مادرشوهرم از پرنده میترسه و گریه میکنه دقیقا حرف شما رو زدم، ولی ادما باهم فرق دارن 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2728
اینو حال میده با چاقو اشپزخانه تق تق تق بزنی مث خیار و هویج و اینا خرد کنی. 😂😂😂😂🤢

من این بلارو خیلی سر حشرات میارم 😂😂😂😂مورد داشتیم ک با ذره بین تو آفتاب مورچه میسوزوندم

خونه بابام ک بودم یکسره مامانم باهام دعوا می‌کرد بخاطر این کارم😂🤦‍♀️

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
من این بلارو خیلی سر حشرات میارم 😂😂😂😂مورد داشتیم ک با ذره بین تو آفتاب مورچه میسوزوندم خونه باب ...

اره منم مورد ذره بین رو انجام میدادم البته با پشه😂

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2740
اره منم مورد ذره بین رو انجام میدادم البته با پشه😂

خیلی حال میداد ها

یا پر مگسارو بکنی بزاریشون جای فندک رو گاز 

وقتی فندک میزنی اونارو هم برق میگیره با ذوق میگم تا حالا تو منو اذیت میکردی حالا نوبت منه😂😂😂😂