2410
2553
عنوان

بیاین یچیزی براتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 40 پست
بگم دخترم بیاد 😂😂😂😂 دختر بزرگم چنان میپرید بالا از ترس  دختر کوچیکم انگار ن انگار 🤣🤣

عاره بگو بیاد😂😂شوهرم میگه میخای بگم دوتا نیرو بیان.... 😢😀

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

اینجوری که با پا لهش کردی چجوری بعدا زیرشو تمیز میکنی. تمام دل و روده هاش چسبیده به زمین  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا با پسرم ک باشیم میزنیم دنبال با دمپایی. ینی ترس رو قاطی خنده میکنیم  و میکشیمش یا فراریش م ...

این خوبه ...فکر میکنم این ترس ها کلا از دیگران به ما منتقل میشه 

من بچه بودم چون بچه های عمه ام که همسن بودیم همشون میرسیدن و جیغ میزدن منم می ترسیدم بعدش مامانم وادار کردن نترسم و کم کم منطقی دیگه نترسیدم 

الانم بچه هام نمی ترسن چون یاد نگرفتن همیشه دیدن من می کشم 

خوبه حداقل بچه هامون یاد نگیرن

2456
اینجوری که با پا لهش کردی چجوری بعدا زیرشو تمیز میکنی. تمام دل و روده هاش چسبیده به زمین   &nbs ...

چی بگم. دیگه از اون حوالی رد هم نمیشم 😂ویییی 😒😒🙄🙄😷😷😷😷🤢🤢🤢🤢🤢

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
این خوبه ...فکر میکنم این ترس ها کلا از دیگران به ما منتقل میشه  من بچه بودم چون بچه های عمه ا ...

اره والا. من از سگ هم میترسیدم یبار هم گذاشت دنبالم رو 200 تا میدویدم. دیگه بعدش سعی کردم کنترل کنم. حالا کی با این جانور چندش کنار بیام خدا میدونه. از شش پایان کلا فوبیا دارم

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
ترس نداره الان یکی پشت سرته یکیم زیرسینک

وای نگو تورو خدا

دو تا حشره کش قوی تو خونه خالی کردم 

ولی باز از حیاط میان تو خونه 😑😑😑😑😑

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2714
چندروزقبل یکی توپارکینگ بوددادم تعقیبش فرارکرد

خخخخخخ 

واقعن هدف خدا از خلقت حشره ای به این چندشی چیه😂

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
بالاخره بایدزناازیه چیزی بترسن    خ

خداییش من از همه حشرات میترسم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😑

حتی ازین مورچه گنده ها

2706