2733
2734
عنوان

بیاین یچیزی براتون بگم

578 بازدید | 40 پست

سلام صبح بخیر... 

اول بگم چون نمیخام قطره چکونی بشه همشو همینجا گغتم اگه طولانی شد ببخشید😀😀😀😀😀

عاقا اول بگم یکی دوروز پیش من حس میکردم یه سایه رو فرش رد میشه چون نگاهم و حواسم جای دیگه بود فکر میکردم توهم زدم.... 

مورد بعدی اینه که مادرشوهرمینا پرنده دارن ازین زینتی ها. 

اونم مث چیچی میترسه ها. ینی وحشتناک طوری که گریه میکنه وقتی ازادش میکنه پدرشوهرم... 

دیروز خونشون بودم، نشسته بودیم کنار هم من و مادر، یهو دیدیم پرندهه کنار دستمون مادر جیییغ کشید و فرار... 

تو دلم گفتم اخه چرا انقد میترسه ترس نداره که ولی یادم اومد که اگه خودم بودم و بجای اون پرنده سوسک بود واکنش من چی بود...و من این سوسک را جذب کردم. اینم قدرت ارتعاش... 

و در نهایت 

میکس جذب  این دو حادثه

صبح داشتم مطالعه میکردم یهو یه سوسک گنده از کنارم رد شد. ینی قبض روح شدما. تمام گوشت تنم ریخت... چون بچه خاب بود جیغ نزدم😭😭😭😭

اصلا موندم از کجا اومد ما اصلا سوسک نداشتیم 😢😢😢😢😢

یه دوری تو خونه زدم اومدم دیدم اومده داخل سالن   ی پارجه انداختم روش با تمام قدرتم با پا هی زدم روش...پامم یخ مرده بود مچ پامم درد گرفته ای خدا... ولی جرات نمیکنم برش دارم بندازم سطل

😭😭😭😭😭

دلیل این همه ترس ادم چی میتونه باشه؟ 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

😂😂😂😂😂😂

پروردگارا مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه دستمال کاغذی بنداز روش بگیر بنداز سطل آشغال 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

اگه یه لحظه منطقی فکر کنی میبینی سوسک به اون ریزی

که با پا میمیره زنده اش هم ترس نداره چه برسه مرده

اگه بخوایم میتونیم به ترسمان غلبه کنین

و به بچه ها چون انتقال ندیم که اونها یاد نگیرن بترسن

دخترای من داشتن بازی میکردن  کوچیکه از زیر مبل یه سوسک بزرگ مرده پیدا کرده با دستش آورده بود آش ...

وااااای من میمیرما الانم چهار زانو نشستم رو صندلی هنوز دارم ملرزم میترسم دوباره بیاد. یکی دیگه. 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2738
اگه یه لحظه منطقی فکر کنی میبینی سوسک به اون ریزی که با پا میمیره زنده اش هم ترس نداره چه برسه مرده ...

اصلا نمیدونم چرا اینجوریه اسمش که میاد حالم بد میشه. البته سعی کرذم ترسمو کم کنم، ولی نمیشه کلا فوبیای حشرات دارم. وگرنه مارمولک و انواع دیگه جک و جونور و حیوون... اصلا نمیترسم.... 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

آخ آخ گفتی😑😑🤦‍♀️

دیشب خاب سوسک میدیدم ینی مردم از ترس 

بیدارشدم قلبم رو هزار میزد🤣

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
اصلا نمیدونم چرا اینجوریه اسمش که میاد حالم بد میشه. البته سعی کرذم ترسمو کم کنم، ولی نمیشه کلا فوبی ...

حداقل سعی کن بچه ات هیچ وقت ترس شما رو متوجه نشه کخ نترسه

ترسیدن آدم رو اذیت میکنه 

اگه کنار بجه ات بودی خودت رو کنترل کن او رو تشویق کن با دمپایی بکشه سوسک رو 

وااااای من میمیرما الانم چهار زانو نشستم رو صندلی هنوز دارم ملرزم میترسم دوباره بیاد. یکی دیگه.  ...

بگم دخترم بیاد 😂😂😂😂

دختر بزرگم چنان میپرید بالا از ترس 

دختر کوچیکم انگار ن انگار 🤣🤣

حداقل سعی کن بچه ات هیچ وقت ترس شما رو متوجه نشه کخ نترسه ترسیدن آدم رو اذیت میکنه  اگه کنار ...

حالا با پسرم ک باشیم میزنیم دنبال با دمپایی. ینی ترس رو قاطی خنده میکنیم  و میکشیمش یا فراریش میدیم ولی خودم.... 😢😢😢

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

بعضی وقتا ادما حس بدی به یه چیزایی دارن... ترس یه حس اکتسابیه و خیلی راحت میشه بذاریش کنار اگر بخوای...

من خودم با سگ های خیلی بزرگ بازی میکنم یا مثلا از سوسک و اینا نمیترسم...ولی از گربه میترسم یعنی ترس نه هاااااااااا وحشت دارم جوری که اگر تو پیاده رو باشه من میرم از خیابون رد میشم...

میدونم ک خیلی راحت میشه باهاش مقابله کرد همسرم چند باری گفت بیا اوکی کنیم دیگه نترسی چون ممکنه خدا نکرده یوقت یهو از یجا بپره جلوت و سکته کنی... ولی خودم اصلا نمیخوام نمیدونم چرا ازش متنفرم...اصلا از چشاش نفرت دارم...  

ولی اینو میدونم که اگر بخوای نترسی میتونی خیلی راحت حس ترس رو کنار بزنی و باهاش مقابله کنی... ذهن ادما قدرت همه کار داره

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

واااای تو منو نمیگی من خودم همیشه کابوس سوسک میبینم که میان تو گردنم و اینا تو زندگیمم نتونسم بکشم پریروز تو حمان بودم دیدم یه دونه از اون دیوثاش از پچهار چوب در داره میاد تووووو😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

انقد جیغ زدم که پسر پنج سالم به باباش میگف بابایی بیا مامانم میخاد بزاد😐😑

خوشحال بود نینی داره میاد😒

2706