2737
2739
حیاط هم جلوی خونه داریم هم پشت خونه.پشتی رو فعلا سیمان کردیم ولی حیاط جلو خاکیه.حیاط پشت هم یک قسمتیش نشست کرده.بازم روش سیمان بزینیم به نظرت باز نشستش بیشتر میشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته ی چی بگما خونه نوساز نشست میکنه الان خوندم دوباره دیدم نوشتی ی سانت من اول فکر کردم ی متره . فعلا اقدامی نکن نترس . اگه زمین بغلی نم بده دیوارات خیس میشه و خونت بوی نم میده
2728
بدون مهندس ناظر ما سنتی خونه رو ساختیم.بعد برای کارهای شهرداری از مهندس یک نقشه گرفتیم.الام موقع بارندگی که بشه دوباره اونجا آب جمع میشه.کف خونه مون رو سرامیک کرده بودیم.میترسم بیشتر نشست کنه کل خرجهایی که کردیم بر باد بره.
کار بدی کردی کردین اما اشکالی نداره ببخشیددیر جواب دادم اینترنتم قطع شده بود . نترس اما فکرکنم خوب پی ریزی نشده فعلا صبر کن عزیزم اگه نشد باید دورتادور خونتون رو باید ایزوگام کنید باز شب از همسرم میپرسم ببینم نظر اون چیه