2737
2739
عنوان

احساس میکنم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3604 بازدید | 52 پست
جدا؟ منم تا ۳۱ باید بشم، چ علائمی داری عزیزم؟

آره ۱ام یا ۲ام میشم

علائمم والا امروز واژن درد داشتم .البته در حدی که ۵ دقیقه درد داشتم و ۲ ساعت نداشتم

سینه هامم درد میکنن که البته هر ماه درد دارن

آره ۱ام یا ۲ام میشم علائمم والا امروز واژن درد داشتم .البته در حدی که ۵ دقیقه درد داشتم و ۲ ساعت ند ...

من خر ماه سینه درد داشتم ک یا از تخمگذاری شروع میشد یا ی هفتع قبل پری، اما این ماه انگار ن انگار، ولی نفخ میکنم گه گاهی تخمدانم تیر میکشه یا نقطه ای رحمم تیر میکشه نافم هم گپکنارش یا خودش گاهی یجوریه واژنمم همنطور کلا این ماه دردمم کمتره انگار، خدا کنه خدا بخوادو همه منتظرا من و شمام حامله باشیم. کی تصمیم داری بیبی بزاری؟ 

من بیبی مثبت هم دیدم ولی آزمایش منفی

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خر ماه سینه درد داشتم ک یا از تخمگذاری شروع میشد یا ی هفتع قبل پری، اما این ماه انگار ن انگار، ول ...

منم دقیقا این ماه خیلی دردام کمتره 

فکر کن از ۴_۵روز قبل پریودم از درد نمیتونستم بخوابم.لباسم تند میخورد به سینه م از درد میمردم😯

والا من از بیبی چک خیلی میترسم .اصلا نمیزارم .توی تاپیکامم هست که بیبی چک زدم هاله انداخت و آزمایش منفی شد

منم دقیقا این ماه خیلی دردام کمتره  فکر کن از ۴_۵روز قبل پریودم از درد نمیتونستم بخوابم.لباسم ...

خیلیا میگن ماهی ک حامله میشی با بقبه ماها فرق داره خدا کنه برای مام فرق داشتنش از حاملگی باشه من انگاز تخمدان چپمو دست میزنم سفته ولی راست نه،میدونی برای چیه؟ چون فکنم ادم حامله هر دو ور باید سفت شه

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
2742
خیلیا میگن ماهی ک حامله میشی با بقبه ماها فرق داره خدا کنه برای مام فرق داشتنش از حاملگی باشه من انگ ...

انشالله که حامله باشیم

والا من تاحالا دست نزدم و نشنیدم که باید سفت باشه یانه

2740