2737
2739
خاکشیر خواهرم امتحان کرد فقط چندروز اول روش جواب داد 

نمیدونم

خود حکیم خیراندیش که معمولا استفاده انجیر رو پیشنهاد میکنن که پنج تا انجیر توی اب خیس کنن و بعد چهارساعت مصرف بشه . یا مصرف روغن بادام شیرین به علاوه عسل ، پنج واحد به دو 

و درکل میگن در سال باید ۳۶۵ تا انجیر خورده بشه ، یعنی روزی یکی ، کسیم که تا حالا نخورده اول باید بیشتر بخوره تا بدن نرمال بشه بعد روزی یکی رو شروع کنه .

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤
نمیدونم خود حکیم خیراندیش که معمولا استفاده انجیر رو پیشنهاد میکنن که پنج تا انجیر توی اب خیس کنن و ...

من گل محمدی 

برگ سنا

انجبر 

شربت انجیر

بارهنگ 

نعنا 

الو

لواشک

انواع میوه هیچ کدوم روی پسرم جواب ندادن اخر خود طب سنتی هم گفت فقط بخاطر استفاده از شیره انگور هستش اینقدر سدیم توی روده جمع شده این بلا سرش اومده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گل محمدی  برگ سنا انجبر  شربت انجیر بارهنگ  نعنا  الو لواشک انواع میو ...

اره خب کلا هر ماده ای روش مصرف داره و بستگی به طبع بدن و فصل استفاده و سن و  ... ، درست راهنماییتون نکردن ، چون کلا استفاده زیاد از شیره انگور مضر و زیان میرسونه خودش .

کلا یبوست و اسهال و ... بستگی داره بر چه اثر ایجاد شده باشه ، مثلا بر اثر سردی یا گرمی ، بعد با توجه به اون دارو داده بشه ، احتمالا توجه نکردن 

همین خاکشیری که من گفتم هم توی اب سرد میریزن هم گرم ، چون میگم بستگی داره 

ولی من بهشون گفتم خواستن مصرف کنن فقط چند روز باشه که مشکل رفع بشه چون تا تشخیص داده نشه نمیشه درمان کرد ، درمان هم باید درست باشه و سازگار 

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤
2742