2752
2734
نه ماهشه 😅باید با چوب پنبه روغن به داخل بزنه

نه با انگشت کوچیکه اشکال نداره

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می ریزم تو غذاش

اون که من میگم میگفت گذاشتم جلو دست بچه هر طرف میرفت برمیداشت میخورد

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2731
می ریزم تو غذاش

اول شیافت بزن یبار مدفوع توی روده خشک نشه بد خیلی اذیت میشع بعد هر روز روعن زیتون بریز تو عذاش روزی یه قاشق هم بده بخوره ولی حتما دکتر ببرپسر منم همین مشکل داره الو انجیر اینا براش فایده نداره

اخه نمیره داخل که برا این میگم 

خب خیلی نبره🤣یکم

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

یه قاشق خاکشیر رو بریزید توی یه لیوان اب و بزارید روی شعله ملایم تا ولرم بشه ولی نجوشه ، بعد بذارید خنک بشه و اگر عسل دارید مقداری عسل بریزید توش تا شیرین بشه چون مقداری تلخ میشه و صبح ناشتا بدید بخوره ، چند روز اینکارو کنید ،البته برای همه سنین قابل اجراست ، البته برای بزرگسالان حداکثر مصرف ۴۰ روزه ، بیشترش درست نیست 

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤
یه قاشق خاکشیر رو بریزید توی یه لیوان اب و بزارید روی شعله ملایم تا ولرم بشه ولی نجوشه ، بعد بذارید ...

طبق نظر طب سنتی هر دارو فقط ۱۴ روز بعداز این مدت بدن بهش عادت میکنه وتاثیرشو از دست میده

طبق نظر طب سنتی هر دارو فقط ۱۴ روز بعداز این مدت بدن بهش عادت میکنه وتاثیرشو از دست میده

ولی پزشک طب سنتی به من گفتن حداکثرش ۴۰ روز برای بزرگسالان ، توی نت هم هست ، بعدش باید قطع بشه برای مدتی و اگر رفع نشد دوباره مصرف بشه ، اما باید فاصله بیفته ، چون هر چیزی زیادش مضرِ

ولی پزشک طب سنتی به من گفتن حداکثرش ۴۰ روز برای بزرگسالان ، توی نت هم هست ، بعدش باید قطع بشه برای م ...

والا پسر من هم یبوست شدید داره یکی شون شیر انگور داد البته نه برای ملین بلکه به عنوان تقویتی جای قطره اهن یبوست پسرم شدید شد بردیمش قم گفتن کی بهتون گفته این همه شیرانگور بدید بچه شما بچه رو با این همه شیره نابود کردید بعد دارو داد هر ۱۴ روزی یبار عوص میکردش 

ولی روی پسرم من جواب نمیداد طب سنتی یعنی خودشون قبول دارن گند زدن به سلامتی پسرم که کلی بستری بود توی بیمارستان تا بهتر شد

والا پسر من هم یبوست شدید داره یکی شون شیر انگور داد البته نه برای ملین بلکه به عنوان تقویتی جای قطر ...

نه خب ببینید پیش هرکسی نباید برید ، طب سنتی ، اسلامی الان رایج شده ، ولی همه تخصص لازم و پزشکی رو ندارند ، یه عده زیادی از طریق فنی حرفه ای و دوره های ازاد وارد شدن و مدرک گرفتن و ... ولی یه عده تخصصی دنبال کردن و دانشگاه رفتن ، من یکی از شاگردان استاد خیراندیش گفتن مصرف خاکشیر رو بهم ، ولی خب میگم روزهای مصرف بستگی داره به فرد و شرایط و ...