2733
2739
عنوان

پشیمونی به خاطر رد کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 30 پست

سنش خیلی زیاده،تازه تو هنوز خیلی جوونی ،سنی نداری که انقد نگرانی ،من خودم رفتم تو ۲۶،همه رو رد میکنم😆

صبور باش بهترینش میاد،۳۹ساله مطمئن باش روحیات و اخلاقش با تو جور نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خیلی خوب کاری کردی رد کردی اصلا من و شوهرم ۸ سال اختلاف داریم فازمون کلا متفاوته

۱۴سال خودش ی عمره 

سنتم اصلا زیاد نیس هنوز وقت داری و مطمعن باش کیس های بهتری برات میاد

2742
تو فاميل هيچ موردي ندارين؟ واسطه اي اشنايي كسي كه شما رو معرفي كنه سر كار بري حتما پيدا ميكني  ...

میرم عزیزم هم دانشگاه هم کار فک کنم خواستنی نیستم

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝
 میرم عزیزم هم دانشگاه هم کار فک کنم خواستنی نیستم

اينجور جاها بأيد پدر ومادرت حواسشون باشه مثلا با اشنا ها يا همسايه ها صميمي باشن ارتباط داشته باشه هر چي ارتباطات خانواده ات بيشتر باشه موردم بيشتر پيدا ميشه

و خدايي كه به شدت كافيست🌱
2740
 بدبختیم همین خواستنی نیستم خیلی ازمن معمولی تر ازدواج کردن ولی پیشونی مهم

خب نگاه به اطرافیانت کن ببین به قول خودت چیه اونا خواستنیه که واسه شما نیست ، کم کم رو خودت کار کن و درستشون کن . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
شهر ای کوچیک بده.  و اینکه آدم نیاز پیدا میکنه چه روحی چه جنسی..

ب شهر معتقد نیستم چون ما آدما اون شهر رو ساختیم پس بهتره تغییر رو از خودمون شروع کنیم ک حداقل آیندگان ب اندازه ی ما از افکار پوچ و بسته ی گذشتگان خسته نشن و دچار اشتباه...حرف منم این نبود ک نیاز بوجود نمیاد ولی بنظر من نگرانی نداره اونم تو این زمونه و سن و سال...دیر ازدواج کردن خیلی بهتر از اینه ک از ترس شهر کوچیکو افکار دیگرانو سن و سال با زندگی خودتو یکی دیگه بازی کنی...ب وقتش خدا بخواد قسمتت باشه اتفاق میفته اگرم نبود دیگه نبوده راه های دیگه ایم هست واسه ادامه زندگی...

اتفاقا بزرگترین ارزوم مادرشدن

من نگفتم آرزوت نباشه و نگفتم هیچوقت ب آرزوت نرس فقط منظورم اینه ک تو این دوره زمونه و تو این سن اینقدر نگرانی نداره چون اینجور مسائل این روزا طبیعی تر شده و خیلی مهم نیست و مطمین باش اگه قسمتت باشه ب وقتش برات اتفاق میفته اگه با نگرانی پیش بری خدای نکرده دست ب یه اشتباه بزرگ میزنی چون عجله کردی...مثل همین مورد...باید خیلیم خوشحال باشی ن از ترس تنهایی کنایه و سن و سال بخوای با هرکسی ازدواج کنی

2706