2733
2734
گلم فرهنگ و قانونشونه برو تاپیکشو بخون.

خب فرهنگ قانون شهری میشناسم تو ایران که همینه

اسم نمی برم

از نزدیک می بینم دختران ۱۳ ساله رو شوهر میدن باید تو خونه مادرشوهز زندگی و کار کنن.

باید پسر بیارن.

دختر رو بد می دونن 

اگه دختر بشه سقط میکنن

اونایی که نگه میدارن سریع بعد زایمان محدد اقدام واسه پسر

حتی یکیشون سریع یه زن گرفت پسر زایید براشون

بعد الان بچه ۷ ماهشه زن رو طلاقش دادن.(صیغه بود البته)

بچه پیش مادرشوهرشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
جالب اونجاس دختر خودشون راحت همه جا میره ولی برامن محدودیته.بعد من ادم اجتماعی و فعالی بودما اوایل ا ...

دیگه تو به قول ادمای سنتی اجازت دست شوهرته اونو باباس میزاره 

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم برو تاپیکشو بخون با رسم و رسوماشون آشنا شی مثلا نوشته هرزنی ۴ تا پسر باید بیاره اگر نتونه پسر ...

عزیزم به نظرم درست متوجه نشدی من گفتم زنی اصلا پسر نیاره شوهرش ممکنه زن دوم بگیره 

یکی از دوستام تو ایرانه ...خاله پسر نیاورده شوهرش زن دوم گرفته 

تو کابل همه زنا یه شرایطو ندارن. خیلی ها بعد از ازدواج درس خوندن و پیشرفت کردن 

دلیل نمیشه چون من شانس نداشتم همه مثل من باشن

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
منم 5ساله پیش مادرشوهرم میمونم.از بعد ازدواج.نه گردش نه تفریح .هیچی.البته پول نداریم جدا بشیم این چ ...

والااااا

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
فقر همیشه همینه باعث فقر فرهنگی هم میشه فقط اون جملش که داداشم پول میفرستاد افغانستان ولی پول ایران ...

عزیزم من اون و نگفتم حس بد بگیرید منظورم این بود داداشم هرچی کار می کرد به پول افغانستان واس مامانم اینا هیچی نمی شد و آخرش مجبور شد برگردن من توهینی نکردم

آره اونش بد بود.ولی ایران هرچیم ک هست خیییلی فرهنگش و امکاناتش و طرز زندگی کردن آدما مخصوصا زنا بهتر ...

بابام تو کابل فقیر نشد ....ماشینش کاش. افتاد و برگشت تو ایرانم دید به جایی نمی رسه رفت ترکیه ...وقتی یه چیزی رو از نزدیک ندید و لمس نکردید در موردش حرف نزنید و قضاوت نکنید 

2740

ببخشید من رک جواب می دم ...من هیچ وقت نگفتم که هیچ کدوم زنای افغان بعد از ازدواج درس نمی خونن؟؟؟؟؟گفتم شوهرم منو نذاشت چون منصور شوهرم خیلی سخت گیر‌و تعصبی بود و تو امریکا الان شکر خدا درست شده ...خیلی از دختر عمو هام و خیلییییی از زن های اقواممون تو کابل درس خوندن بعد از ازدواج و خیلی پیشرفت داشتن ...کابل همه زنا آزادی دارن  خیلی زیاد ...اونجا دیگه بستگی به خودتو خانوادت و شوهرت داره؟؟؟؟؟

من خودم ایران بزرگ شدم ،تو ایران دختر زور شوهر نمی دن؟؟؟؟همین چن روز پیش تو اینستا در اومد دختر نه ساله رو عقد کردن 

همه جای جهان خوشبخت و بد بخت داره و همه زنای کابل بد بخت نیستن و همه زنای ایران خوشبخت نیستن ،،..

همین نی نی سایت این همه داستان زندگی نوشتن و همه از شوهر معتاد و خانواده شوهر و فلان نالیدن ...زندگی شخصی من زندگی کل زنای افغان نیست....