2737
2734
نمیشه بجنگی ؟

اصلا و ابدا تنها نمیتونم بیرون برم تو ی شهر مرزی هستیم زیاد امن نیس.بعد با خانواده شوهر تو ی ساختمان دو طبقه ولی مادرشوهرم دلسوز و دخالت کن 

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
آره اونش بد بود.ولی ایران هرچیم ک هست خیییلی فرهنگش و امکاناتش و طرز زندگی کردن آدما مخصوصا زنا بهتر ...

ایران منحصر به شهرهای بزرگ نیست یه نگاه به امار. ازدواجهای کودکان بکن به خودسوزی زنان در ایلام به اسید پاشی ها و ،،،،،کلا زن درخاورمیانه بدبخته

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو ایران تک و توک پیدا میشه اونجوری .ولی اون ها فرهنگ کشورشون اینه قانونشون اینه.میفهمی چقدر ف ...

اره گلم میدونم چقدر فرق داره چون خودمم از همونام خیلی کم الان اون جور ادما و اون رسم و رسومات پیدا میشه 

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
منم 5ساله پیش مادرشوهرم میمونم.از بعد ازدواج.نه گردش نه تفریح .هیچی.البته پول نداریم جدا بشیم این چ ...

شوهرت ک بهت خیانت نمیکنه؟مجبور نیستی ک ۴ تا پسر بیاری وگرن شوهرت بره زن دوم بگیره؟مجبوری دانشگاه و مدرسه بعد ازدواج نری؟؟

2731
طفلکی ها بعد ازدواج باید برن خونه مادرشوهر زندگی کنن...نمدونم بعد ازدواج نرن مدرسه و دانشگاه اوضاع ش ...

اینکه شبیه زندگی بعضی زنهای ایرانی خودمونه🤔

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اصلا و ابدا تنها نمیتونم بیرون برم تو ی شهر مرزی هستیم زیاد امن نیس.بعد با خانواده شوهر تو ی ساختمان ...

اها شهر مرزی همینجوره ناامنه .....منم یه دوست دارم به حدیییی زیبااااستت که خدا میدونه ولی خیلی تو محدودیت و سختی هست خیلی دلم برای دخترای ایران و افغانستان میسوزه چون تو این کشوراست که ب زنا بیشترین ظلم میشه به اسم ناموس به بند میکشن

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
ایران منحصر به شهرهای بزرگ نیست یه نگاه به امار. ازدواجهای کودکان بکن به خودسوزی زنان در ایلام ...

چ چیزی به خاورمیانه داره؟تو فرانسه هرسه روز یک مرد داره زنش رو میکشه...آمارتون اشتباهی شده گلم...

تا اسلام رو به اون حد خودش و واقعیش اجرا نکنن جایگاه زن پایمال شده هست

شوهرت ک بهت خیانت نمیکنه؟مجبور نیستی ک ۴ تا پسر بیاری وگرن شوهرت بره زن دوم بگیره؟مجبوری دانشگاه و م ...

فقط این خبر رو ببین بعد. خدا رو شکر کن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2740
اها شهر مرزی همینجوره ناامنه .....منم یه دوست دارم به حدیییی زیبااااستت که خدا میدونه ولی خیلی تو مح ...

جالب اونجاس دختر خودشون راحت همه جا میره ولی برامن محدودیته.بعد من ادم اجتماعی و فعالی بودما اوایل افسرده بودم الان عادیه برام.

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
آره اونش بد بود.ولی ایران هرچیم ک هست خیییلی فرهنگش و امکاناتش و طرز زندگی کردن آدما مخصوصا زنا بهتر ...

دوست خالم افغانستانی هست

ولی بدبخت نیستن

مربی باشگاهه .

تو ایرانن البته

۵ تا خواهر کمربند مشکی کاراته دارن. 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ایران منحصر به شهرهای بزرگ نیست یه نگاه به امار. ازدواجهای کودکان بکن به خودسوزی زنان در ایلام ...

منکه کلا میگم فقر مالی وفرهنگی باهم ارتباط دارن مثلا یه قبیله تو افریقا زنا ملاک وزمیندار زنا فقیر به همسری میگرفتند البته فقط اسما همسر بودن بعد این زنان فقیر به صورت نامشروع باردار می شدند وتا اخر عمر خودشون وفرزندانشون برای اون زن ارباب کار میکردن البته زن ارباب خودش شوهر داشت زنان تو قبیله افریقایی ختنه میشن خیلی دلم براسون سوخت  اینو تو مستند دیدم قیافه های زنا وچشاشون خیلی دلمو سوزوند

اوکی شکر 

پس اشتباه فکر می کنید :)

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2706