2752
2734
عنوان

زانوم آب اورده😔

117 بازدید | 9 پست

خیلییی ناراحتم حتی ب فکرم زده خودکشی کنم 

غضرف پام سابیده شده هنو۲۱سالمه 

ازبسکه دخترمو روپام تکون دادم بخوابه زانوی راستم اینطوری شده واقعا افسردگی گرفتم😭

هدف اول۷۵کیلو🔒هدف دوم ۷۳کیلو🔒هدف سوم۷۰کیلو🔒هدف اخر۶۷کیلو🔒

عزیزم برو خدارو شکر کن بیماری زمینه‌ای نداری و انشالله خوب میشه

من ۲۴سالم بود فهمیدم روماتیسم گرفتم

زانوم آب آورده بود و غضروفش داغون شده بود

از اون موقع دارم دارو می‌خورم

به دکتر بگین غضروف ساز براتون بنویسه

دلی که رحمه زخمه💔
عزیزم برو خدارو شکر کن بیماری زمینه‌ای نداری و انشالله خوب میشه من ۲۴سالم بود فهمیدم روماتیسم گرفتم ...

الان بهتری عزیزم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان بهتری عزیزم؟

بین عزیز واسه آب آوردن زانو سعی کن یه مدت تو حرکاتی که داری خیلی مراقبت کنی سریع بلند نشی،نچرخی،ازپله نرو ،اگر میری اریب راه برو فشار کمتری به زانوت میاد،بعدم پای مرغ وبه وفور بپز بخور یعنی زیادا، زودی غضروف ترمیم میشه

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
بین عزیز واسه آب آوردن زانو سعی کن یه مدت تو حرکاتی که داری خیلی مراقبت کنی سریع بلند نشی،نچرخی،ازپل ...

لطفااا درخواستم قبول کن

بین عزیز واسه آب آوردن زانو سعی کن یه مدت تو حرکاتی که داری خیلی مراقبت کنی سریع بلند نشی،نچرخی،ازپل ...

گلوکوزامین وپای مرغ واب قلم میخورم وزنمم دارم کم میکنم ۱۰کیلواضاف دارم

الان بهتری عزیزم؟

آره عزیزم خداروشکر انشالله شما هم زود خوب میشین

اون خانم که گفتن یه مدت فعالیت‌هایی که به زانوتون فشار میاد انجام ندید خیلی خوب گفتن واقعا👌دکتر به منم گفتن که رو زمین نشینم،عذر می‌خوام توالت فرنگی استفاده کنم،از پله زیاد بالا پایین نرم و... شما هم رعایت کن زود خوب میشی

دلی که رحمه زخمه💔
آره عزیزم خداروشکر انشالله شما هم زود خوب میشین اون خانم که گفتن یه مدت فعالیت‌هایی که به زانوتون ف ...

خداکنه درست بشه نگرانم 

ممنونم ازت جوابمودادی انشالله هرچی ازخدامیخای بهت بده

گلوکوزامین وپای مرغ واب قلم میخورم وزنمم دارم کم میکنم ۱۰کیلواضاف دارم

ببخش من درگیر اسباب کشی کم میام سایت انشاءالله با رعایت و مصرف همینا خوب میشب

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔