2733
2739
عنوان

فقط آقایون بیان و دخترای باتجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 32 پست
چون شاید کسی دیگه رو نتونم اینجوری دوست داشته باشم...شاید همین یکبار باشه...چون حتی قرص آرامش بخش هم ...

خوب اینکه دلتو میشکنه و تحمل میکنی چی؟؟؟ صبر میکنی ک بلکه فرجی بشه؟ خوب صبر کن ولی ن با پیامهایی ک جواب ندارن... ببین دلتنگی براش معنا داره یا ن. مدام بهش نفهمون ک من هر لحضه منتظرتم و بدون تو طاقت ندارم صبر کن اگه جوابی برا گفتن داشته باشه حتما پیام میده. یا میگه سلام عزیزم... یا میکه خدافظ برا همیشه خوش گلدین 😐

چون شاید کسی دیگه رو نتونم اینجوری دوست داشته باشم...شاید همین یکبار باشه...چون حتی قرص آرامش بخش هم ...

من فکر نمی کنم اقایی ک چنین رفتار توهین امیزی رو نسبت ب شما روا می داره یگانه معشوق سوار بر اسب سفید موجود برای شما در این دنیا باشه

واقعیت اینه که شما عاشق نیستید شما فقط خودتونو گول می زنید.

چرا؟

چون به پایان بردن یک رابطه عاطفی ولو بدترین رابطه ک بوده باشه یا یک طرفه بوده باشه برای ذهن ما انسان ها بسیار دردناکه. بنابراین ذهن ما با ساختن توهماتی مثل اینکه من خیلی  عاشقم من خیلی دیوونم و ... سعی می کنه این واقعیت رو ک اون رابطه هرچند یک طرفه به پایان رسیده کتمان کنه و یه ارامش کاذب برای خودش ایجاد کنه.

تا اینجای کار، همه ما در رنج دیدن از ذهن فریبکارمون با هم یکسان هستیم.

تفاوت ما ادم ها از اونجایی شروع می شه که بعضیامون اجازه می دیم مغزمون فریبمون بده، و بعضیای دیگه مون با هزار رنج و مصیبت اون مدای ناامیدکننده ای که دائم تو گوشمون فریاد می زنه رو ندیده می گیریم، و با تلاش فراوان به زندگی قبلی برمی گردیم. درعوض تحمل شش ماه تا یک سال رنج و عذاب، از یک عمر زندگی باثبات و یک رابطه محترمانه و متعهدانه لذت می بریم.

آدمیزاد همه چیو خودش سر خودش میاره و به چاش بقیه رو سرزنش می کنه☺

شبخوش

و خدانگهدار.🌷

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.