2410
2553
عنوان

فقط آقایون بیان و دخترای باتجربه

313 بازدید | 32 پست

ی نفره ک من خیلی خیلی دوسش دارم...همیشه بهش میگفتم...اونم بهم میگفت ک دوسم داره و...

میگفت تنها دختری هستم ک باهام حرف میزنه.البته بعدا فهمیدم الکی گفت ولی حساسه رو اینکه کسی بفهمه...انگار میخواد ب این بشناسنش ک با کسی نیست...بعد ی سری مسائل بوجود اومد ک ارتباطم باهاش خراب شد...ک تقصیر خودم بود

نزدیک ۱و نیم ماهه باهام حرف نمیزنه ولی سین میکنه...هیچ جوابی نمیده

هر چی بهش میگم بلاکم کن ک بهت پی ام ندم بلاک نمیکنه...هر چی قسمش میدم بلاک کنه نمیکنه...

چون اینجوری باشه بهش پی ام میدم...و نمیتونم بیخیالش شم...باهاش هم همش مهربون حرف میزنم

الان چرا اینکارو میکنه؟

اگ میخواد باهام در ارتباط نباشه چرا بلاک نمیکنه؟

آقایون ک میدونن بگن دلیل این رفتارش چیه.و باید چیکارش کنم...بینهایت دوسش دارم ولی خسته شدم

ای داد به داد دل ما کس نرسید از بس که بلند بود داد دل ما

از دستت شاکیه وقتی پیام میدی جواب نمیده دلش خنک میشه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش اینه که از سرگردون نگه داشتن یه نفر دیگ لذت می بره

نه می خواد از لذت التماس شنیدن صرف نظر کنه نه حاضره مسئولیت ترمیم رابطه رو ب عهده بگیره

خداوندا توبه

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
2456

خیلی عذر خواهی می کنم رک بخوام بگم دلیلش اینه که اون اقا اصلن حالش خوب نی

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
2714

باتجربه نیستم ولی😆 حداقل در این مورد میدونم ول کن بره کاملا جدی ول کن سه ماه نشده با کله برمیگرده اونموقع هم قبول نکن.یعنی چی التماس میکنم بلاکم مته؟؟ چن سالته؟؟؟ بلاک کن یه آبم روش

ببین اگ دلت میخاد باهاش باشی این کارو نکن چون اون تورو همیشه دردسترس میدونه و حس نمیکنه تورو از دس داده و واسش بی اهمیت شدی خیلی ارزش خودتو پایین اوردی وختی پی ام دادی و سین نکرده و بازم پی دادی😑😑چرا شما دخترا یکم سیاست ندارین اخهههه

خب خودت بلاکش کن تمام آثارشم از گوشیت پاک کن حتی شمارشو که باز وسوسه نشی پیام بدی اگر دوستت داشته باشه برمیگرده 

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙

بنظرم بیخیالش بشو و محل بهش نده خودش پیامت میده

چند روز تحمل کن و پیام نده

مثلا یه هفته

اگرم پیام نداد بازم تو بلاک کن 

بخاد هرجور شده بهت نزدیک میشه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706