2737
2739
عنوان

نظرشماچیه؟🤔ایرانیها...🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 12470 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اول اینکه توریست ها هیچوقت بر اساس ویژگی یک عده کم نمیان همچین مطالبی رو عنوان کنن..یعنی اگه بدی رو ...

دقیقا 

حتی یک شیوهدر تاریخ نگاری هست به اسم تاریخ نگاری بازبینی (revise) که در اون به نکات مثبت یک شخصیت یا واقعه یا حالا هر مساله تاریخی هم نگاه میشه 

من یک مورد رو دیدم درباره نکات مثبت چنگیز مغول که چه قدر عالی بود و چه دستاوردها و عقاید مثبتی داشت 

یا مثلا ممکنه صد سال دیگه نگاهی که الان سراسر دنیا به هیتلر داره رو نداشته باشن و نکات مثبت اش رو بدون پیش قضاوت بررسی کنن و نشر بدن 

در مورد بررسی جوامع هم همینه باید بدون پیش داوری نگارش انجام بشه بالاخره همه چیز ایرانیها بد نیست

2740

به نظر من چون ثبات اقتصادی توی کشورمون وجود نداره ، مردم میترسن از آینده اینجور میشه که همه از ترس این که عقب نمونن همدیگرو له میکنن .. ، نه تفریح درست و حسابی نه خوش گذرانی و آخر هفته شاد خب چطور میخوایم امیدوار باشیم ، توی کشور  های خارج ی اگه تلاش و کارشون زیاده واقعا ثمره زحمتشون میبینن ولی ایران ما برعکس هرکس که یکهو ترقی کرده باید ببینی سر کدوم بدبختی کلاه گذاشته .. واقعا هم کشور عجیبی هستیم 

2706